«English is great» фестивалі өтті

Бүгін Х. Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "English is Great" фестивалі өтті.

Атырау мемлекеттік университеті "English for success" атты жоба аясында Теңізшевройл компаниясының қолдауымен Британдық Кеңеспен бірлесе отырып, аз қамтылған отбасы балалары мен алыс аудандардағы балалар үшін жазғы лагерь ұйымдастырды. Соған орай мәдени-спорттық кешенде "English is great" фестивалі өткізіліп, оған Балалар университетінің студенттері мен Құлсары және Атырау қалаларынан жазғы лагерьге жолдама алған оқушылар қатысты.

Британдық Кеңес тренері Линда Смарт және волонтер Тони Мэйсон қатысушыларға арналған көптеген танымдық ойындарымен бүгінгі шараны қызықты өткізді.

Республикалық Абай күні

9 Авг 2020 15

Республикалық Абай күніне  орай Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің ректоры Саламат Нұрмұханұлы  Абай Құнанбайұлының рухани мұрасының ажырамас бөлігі "Алтыншы қара сөзін" оқыды.