«English is great» фестивалі өтті

Бүгін Х. Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "English is Great" фестивалі өтті.

Атырау мемлекеттік университеті "English for success" атты жоба аясында Теңізшевройл компаниясының қолдауымен Британдық Кеңеспен бірлесе отырып, аз қамтылған отбасы балалары мен алыс аудандардағы балалар үшін жазғы лагерь ұйымдастырды. Соған орай мәдени-спорттық кешенде "English is great" фестивалі өткізіліп, оған Балалар университетінің студенттері мен Құлсары және Атырау қалаларынан жазғы лагерьге жолдама алған оқушылар қатысты.

Британдық Кеңес тренері Линда Смарт және волонтер Тони Мэйсон қатысушыларға арналған көптеген танымдық ойындарымен бүгінгі шараны қызықты өткізді.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 14

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.

Ғылыми апталық мерекелік шараға ұласты

18 Апр 2018 29

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 12 сәуір Қазақстан Республикасының Ғылым саласы қызметкерлері күніне орай өткізілген апталық марапаттау кешіне ұласты.

«Sarmad»-тың сырлы саздары

18 Апр 2018 9

Апта сəрсенбісінде өнер кафедрасында тағы бір айрықша кездесу өтті. Бұл жолы қонақ болып «Алаш ұстазы» төсбелгісінің иегері, композитор, этномузыкант Бауыржан Ақтаев жəне оның жетекшілігіндегі «Шабыт» халықаралық фестивалінің лауреаты этно-фольклорлық «Sarmad» ансамблі келді.

Студенттер мен магистранттардың ғылыми конференциясы

17 Апр 2018 26

Ғылым күні қызметкерлері күніне орай өткен ғылым апталығы аясында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінде «Жастар және ғылым» атты дәстүрлі студенттер мен магистранттардың конференциясы өтті. Конференция студенттер мен магистранттар, жас зерттеушілердің ғылыми және шығармашылық белсенділігін арттыру,  дарынды және ынталы жастар үшін тиімді коммуникативтік алаң құру мақсатында ұйымдастырылды.

Дүниежүзі тарихын оқытудың өзекті мәселелері талқыланды

16 Апр 2018 29

12 сәуір – ғылым қызметкерлері күніне орай университеттің Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының ұйымдастыруымен «Дүниежүзі тарихын оқытудың өзекті мәселелері» тақырыбындағы ғылыми семинар өтті. Кафедра жанындағы тұрақты ғылыми семинардың кезекті мәжілісі кеңейтілген сипатта өтіп, оған Атырау қаласы жалпы білім беретін мектептерінің тарих пәні оқытушылары қатысты.