Қоғамдық қабылдауға оннан аса адам жүгінді

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің қоғамдық қабылдауы өз жұмысын бастады. Алғашқы жұмыс күні қоғамдық қабылдау барысында 11 адамды қабылдап, өтініштерін тыңдап кері байланыс орнатып, тиісті кеңестер берді. Толғандырған сұрақтарына жауап іздеп келген азаматтар студенттердің басқа жоғары оқу орындарынан ауысуы, шәкіртақының уақытылы түсуі сияқты мәселелермен университеттің қоғамдық қабылдауының көмегіне жүгінген. Айта кетейік, қоғамдық қабылдаудың мақсаты профессор-оқытушылар мен қызметкерлер, білім алушылардың туындаған сұрақтарының немесе өтініштерінің (ұсыныс, арыз-шағым) шешімін табуға көмектесу. Қоғамдық қабылдауға 87789920071 телефон нөмері арқылы немесе k.kabyldau@asu.edu.kz электронды почтасымен байланыса аласыздар. Қабылдау университеттің №1 оқу ғимаратында 1 –ші қабатта орналасқан.