Жолдаудан туындайтын міндеттер талқыланды

Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылдың 31 қаңтар айындағы «Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік» атты Жолдауын Атырау гарнизоны бойынша іске асыруға ақпараттық қолдау көрсету мақсатында Батыс аймағының әскери прокуратурасы тарапынан жұмыс жоспары әзірленіп, Атырау гарнизоны басшысының келісімімен бекітілген еді.

Осы жұмыс жоспардың 6-шы тармағының орындалуына сәйкес Атырау мемлекеттік университетінің әскери кафедрасы Атырау облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті базасында конференция өткізді. Конференция жұмысына Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі 2016 және 2201 «Г» әскери бөлімдері, ҚР қорғаныс министрлігінің «Батыс» өңірлік қолбасшылық әскерлерінің қолбасшысы басқармасының, 41433 және 41321 әскери бөлімдерінің және әскери-техникалық мектебінің өкілдері мен бұқаралық ақпарат құралдары өкілдері қатынасты. Конференция жұмысын Батыс аймағының әскери прокуроры, әділет полковнигі Ж.Аекенов ашып, қатынасушыларға конференцияның мақсаты мен Елбасымыздың «Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік» атты Жолдауынан туындайтын міндеттерді іске асыру жолдарын толық түсіндіріп берді. Әрмен қарай сөз кезегі Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің әскери кафедрасының мақсаттарын, тапсырмалары мен болашағын дамыту бойынша баяндама жасау үшін әскери кафедраның аға оқытушысы, запастағы әділет подполковнигі Серік Абсаматовқа берілді. Конференция негізгі мақсаты Елбасымыздың жолдауындағы тапсырмаларды орындай отырып, әскери кафедра болашағын дамыту жолдарын жаңаша форматта көрсетуге қол жеткізу мен қорғаныс саласындағы еліміздің модернизациясына кадрлық офицер мамандар дайындау ісіне әскери кафедра сапалы үлес қосуды жүзеге асыру болды.

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 12

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 6

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 121

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 36

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.