Жолдаудан туындайтын міндеттер талқыланды

Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылдың 31 қаңтар айындағы «Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік» атты Жолдауын Атырау гарнизоны бойынша іске асыруға ақпараттық қолдау көрсету мақсатында Батыс аймағының әскери прокуратурасы тарапынан жұмыс жоспары әзірленіп, Атырау гарнизоны басшысының келісімімен бекітілген еді.

Осы жұмыс жоспардың 6-шы тармағының орындалуына сәйкес Атырау мемлекеттік университетінің әскери кафедрасы Атырау облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті базасында конференция өткізді. Конференция жұмысына Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі 2016 және 2201 «Г» әскери бөлімдері, ҚР қорғаныс министрлігінің «Батыс» өңірлік қолбасшылық әскерлерінің қолбасшысы басқармасының, 41433 және 41321 әскери бөлімдерінің және әскери-техникалық мектебінің өкілдері мен бұқаралық ақпарат құралдары өкілдері қатынасты. Конференция жұмысын Батыс аймағының әскери прокуроры, әділет полковнигі Ж.Аекенов ашып, қатынасушыларға конференцияның мақсаты мен Елбасымыздың «Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік» атты Жолдауынан туындайтын міндеттерді іске асыру жолдарын толық түсіндіріп берді. Әрмен қарай сөз кезегі Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің әскери кафедрасының мақсаттарын, тапсырмалары мен болашағын дамыту бойынша баяндама жасау үшін әскери кафедраның аға оқытушысы, запастағы әділет подполковнигі Серік Абсаматовқа берілді. Конференция негізгі мақсаты Елбасымыздың жолдауындағы тапсырмаларды орындай отырып, әскери кафедра болашағын дамыту жолдарын жаңаша форматта көрсетуге қол жеткізу мен қорғаныс саласындағы еліміздің модернизациясына кадрлық офицер мамандар дайындау ісіне әскери кафедра сапалы үлес қосуды жүзеге асыру болды.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 11

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 17

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 18

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 23

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.