Жолдаудан туындайтын міндеттер талқыланды

Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылдың 31 қаңтар айындағы «Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік» атты Жолдауын Атырау гарнизоны бойынша іске асыруға ақпараттық қолдау көрсету мақсатында Батыс аймағының әскери прокуратурасы тарапынан жұмыс жоспары әзірленіп, Атырау гарнизоны басшысының келісімімен бекітілген еді.

Осы жұмыс жоспардың 6-шы тармағының орындалуына сәйкес Атырау мемлекеттік университетінің әскери кафедрасы Атырау облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті базасында конференция өткізді. Конференция жұмысына Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі 2016 және 2201 «Г» әскери бөлімдері, ҚР қорғаныс министрлігінің «Батыс» өңірлік қолбасшылық әскерлерінің қолбасшысы басқармасының, 41433 және 41321 әскери бөлімдерінің және әскери-техникалық мектебінің өкілдері мен бұқаралық ақпарат құралдары өкілдері қатынасты. Конференция жұмысын Батыс аймағының әскери прокуроры, әділет полковнигі Ж.Аекенов ашып, қатынасушыларға конференцияның мақсаты мен Елбасымыздың «Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік» атты Жолдауынан туындайтын міндеттерді іске асыру жолдарын толық түсіндіріп берді. Әрмен қарай сөз кезегі Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің әскери кафедрасының мақсаттарын, тапсырмалары мен болашағын дамыту бойынша баяндама жасау үшін әскери кафедраның аға оқытушысы, запастағы әділет подполковнигі Серік Абсаматовқа берілді. Конференция негізгі мақсаты Елбасымыздың жолдауындағы тапсырмаларды орындай отырып, әскери кафедра болашағын дамыту жолдарын жаңаша форматта көрсетуге қол жеткізу мен қорғаныс саласындағы еліміздің модернизациясына кадрлық офицер мамандар дайындау ісіне әскери кафедра сапалы үлес қосуды жүзеге асыру болды.

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 19

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 38

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 31

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 56

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 25

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.