Жолдаудан туындайтын міндеттер талқыланды

Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылдың 31 қаңтар айындағы «Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік» атты Жолдауын Атырау гарнизоны бойынша іске асыруға ақпараттық қолдау көрсету мақсатында Батыс аймағының әскери прокуратурасы тарапынан жұмыс жоспары әзірленіп, Атырау гарнизоны басшысының келісімімен бекітілген еді.

Осы жұмыс жоспардың 6-шы тармағының орындалуына сәйкес Атырау мемлекеттік университетінің әскери кафедрасы Атырау облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті базасында конференция өткізді. Конференция жұмысына Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі 2016 және 2201 «Г» әскери бөлімдері, ҚР қорғаныс министрлігінің «Батыс» өңірлік қолбасшылық әскерлерінің қолбасшысы басқармасының, 41433 және 41321 әскери бөлімдерінің және әскери-техникалық мектебінің өкілдері мен бұқаралық ақпарат құралдары өкілдері қатынасты. Конференция жұмысын Батыс аймағының әскери прокуроры, әділет полковнигі Ж.Аекенов ашып, қатынасушыларға конференцияның мақсаты мен Елбасымыздың «Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік» атты Жолдауынан туындайтын міндеттерді іске асыру жолдарын толық түсіндіріп берді. Әрмен қарай сөз кезегі Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің әскери кафедрасының мақсаттарын, тапсырмалары мен болашағын дамыту бойынша баяндама жасау үшін әскери кафедраның аға оқытушысы, запастағы әділет подполковнигі Серік Абсаматовқа берілді. Конференция негізгі мақсаты Елбасымыздың жолдауындағы тапсырмаларды орындай отырып, әскери кафедра болашағын дамыту жолдарын жаңаша форматта көрсетуге қол жеткізу мен қорғаныс саласындағы еліміздің модернизациясына кадрлық офицер мамандар дайындау ісіне әскери кафедра сапалы үлес қосуды жүзеге асыру болды.

Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы

28 Янв 2020 18

Бүгін облыстық "Атырау" газетінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Идрисов Саламат Нұрмұханұлының "Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы" атты мақаласы жарияланған болатын. Толығырақ "Атырау" газетінен оқи аласыздар.

Елнұр Сабыржанұлы университетімізде

28 Янв 2020 30

Бүгін Х.Досмұхмедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне  «Jas Otan» Жастар қанатының төрағасы Бисенбаев Елнұр Сабыржанұлы келіп, университет басшылығымен және студент жастармен кездесті.

Ректор "Атырау" телеарнасында

27 Янв 2020 28

Педагог мәртебесі туралы заң - білім мен ғылым сапасын арттырады. Бүгін Атырау телеарнасына арнайы ат басын бұрған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Саламат Ідірісов осылай деді. А.Құмарғалиұлы атындағы медиа аудиторияда Телеарна ұжымымен жүздескен ол жаңа заңның берер мүмкіндіктері туралы сөз қозғады. Мемлекет басшысының ұстаздар қауымына баса назар аударып, оларға көңіл бөлуінің өзі, біз үшін зор мәртебе дейді.

Электрондық коммерцияны жылжыту бойынша семинар

27 Янв 2020 27

2020 жылдың 24 қаңтарында 5В050600-Экономика мамандығының 1 курс студенттері, экономика және құқық факультетінің экономика кафедрасының аға оқытушылары Карамулдина А.А., Тлепова Г.Б., Зинуллина А.И. жетекшілігімен, интернет-сауданың Қазақстан еліндегі провайдері АҚ «Қазпочта» АҚ ұйымдастырған «Интернет-дүкен: оны қалай құру және жылжыту керек» тақырыбындағы маркетингтік семинарға қатысты.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 73

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.