Зұлмат жылдар жаңғырығы

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 31 мамыр – Cаяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу күніне орай Халелтану зартханасының ұйымдастыруымен «Зұлмат жылдар жаңғырығы» атты ғылыми дөңгелек үстелі болып өтті.

Дөңгелек үстел шарасына университет профессор-оқытушылар құрамы мен студенттері қатынасты. Шараны Атырау университетінің Халелтану зертханасының меңгерушісі, педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент Ғабит Базарғалиев ашып, жүргізіп отырды. Дөңгелек үстелде университет ардагерлер кеңесінің төрағасы, тарих ғылымдарының кандидаты, профессор Шахман Нағимов, психология ғылымдарының кандидаты, доцент Н.Иманғалиева, педагогика кафедрасы зертханасының профессоры, доцент Р.Қаражігітова және де филология мамандығының 1 курс студент Заманбек Шакировтар азалы жылдардағы алаштың ардақты азаматтары туралы мазмұнды баяндамалар жасады.

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 18

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 38

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 31

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 56

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 25

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.