Зұлмат жылдар жаңғырығы

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 31 мамыр – Cаяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу күніне орай Халелтану зартханасының ұйымдастыруымен «Зұлмат жылдар жаңғырығы» атты ғылыми дөңгелек үстелі болып өтті.

Дөңгелек үстел шарасына университет профессор-оқытушылар құрамы мен студенттері қатынасты. Шараны Атырау университетінің Халелтану зертханасының меңгерушісі, педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент Ғабит Базарғалиев ашып, жүргізіп отырды. Дөңгелек үстелде университет ардагерлер кеңесінің төрағасы, тарих ғылымдарының кандидаты, профессор Шахман Нағимов, психология ғылымдарының кандидаты, доцент Н.Иманғалиева, педагогика кафедрасы зертханасының профессоры, доцент Р.Қаражігітова және де филология мамандығының 1 курс студент Заманбек Шакировтар азалы жылдардағы алаштың ардақты азаматтары туралы мазмұнды баяндамалар жасады.

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 3

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 2

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 101

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 34

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.