Жеңіспен оралды

22-29 мамырда аралығында Ташкент қаласында парадзюдодан Азия чемпионаты өтті.

Құрлық біріншілігінде 10 елден 150- ден астам спортшы қатысты. Командалық сайыста Қазақстан құрамасы үшінші орынды иеленді. 60 келі салмақта ел намысын денешынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының 2 курс студенті Ануар Сариев қорғады. Айта кету керек, парадзюдошылармыздың бұл жеңісі ел тарихында тұңғыш рет орын алып отыр.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 18

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 32

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 36

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 62

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 45

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.