Университет ғалымдары колледж студенттеріне дәріс оқыды

31 мамыр - саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай Атырау университетінің ғалымдары Қ.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледжде дәріс оқыды.

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының доценті, педагогика ғылымдарының кандидаты Ш.Нагимов осы күннің мән-мағынасы жайында студенттерге баяндады. Ш.Нагимов өткен ғасырдың 20-30 жылдарындағы саяси репрессияға ұшыраған атыраулық ұстаздар тарихын зерттеп, кейінгі ұрпаққа жеткізіп келе жатқан ғалымдардың бірі. Аталмыш кездесу "Аяз би" қоғамдық қорының бастамасымен ұйымдастырылғандығын атап өтеміз.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 7

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 10

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 11

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 15

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.

Талғат Сырбаз - жеңімпаз!

3 Дек 2019 13

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті Талғат Сырбаз жеңімпаз атанды!