Университет ғалымдары колледж студенттеріне дәріс оқыды

31 мамыр - саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай Атырау университетінің ғалымдары Қ.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледжде дәріс оқыды.

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының доценті, педагогика ғылымдарының кандидаты Ш.Нагимов осы күннің мән-мағынасы жайында студенттерге баяндады. Ш.Нагимов өткен ғасырдың 20-30 жылдарындағы саяси репрессияға ұшыраған атыраулық ұстаздар тарихын зерттеп, кейінгі ұрпаққа жеткізіп келе жатқан ғалымдардың бірі. Аталмыш кездесу "Аяз би" қоғамдық қорының бастамасымен ұйымдастырылғандығын атап өтеміз.

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 47

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 35

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 278

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 104

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 207

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.