2021-2022 оқу жылындағы студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының жеңімпазы

2021-2022 ОҚУ ЖЫЛЫНДАҒЫ СТУДЕНТТЕРДІҢ ҒЫЛЫМИ-ЗЕРТТЕУ ЖҰМЫСТАРЫНЫҢ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ЖЫЛ САЙЫНҒЫ КОНКУРСЫНЫҢ 3-ОРЫН ИЕГЕРІ БЕКБОЛАТҰЛЫ ТӨРЕБЕК 2021-2022 оқу жылындағы Республикалық студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының жыл сайынғы конкурсының (СҒЗЖ) ІІ кезеңінің қорытындысы 6В06102 (5В060200)-«Информатика» білім беру бағдарламасы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің Физика, математика және ақпараттық технологиялары факультетінің Бағдарламалық инженерия кафедрасының 6В06101-Дизайндағы қолданбалы информатика мамандығының 1 курс студенті Бекболатұлы Төребек 3-ші орынды иеленді. Тақырыбы: Микроконтроллерлік басқаруда бөлмеге кіруді бақылаудың көпфункционалды құрылғысын автоматтандыру. Ғылыми жетекшісі: магистр, аға оқытушы Турмуханова Гулнур Боранбаевна Конкурсқа ЖОО студенттерінің 17 жұмысы қатысты. Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті ұжымы Бекболатұлы Төребек пен оның жетекшісі Гулнур Боранбаевнаны жеңістерімен шын жүректен құттықтап, жетістік тұғырына көтеріле берулерін және ғылым жолындағы еңбектеріне толағай табыс тілейді!