Балалар университеті шақырады!

Балалар Университетінің салтанатты ашылуы Халықаралық Балаларды қорғау күніне орай 1 маусым  2017 жылы болады.

Атырау мемлекеттік университетінің Балалар Университеті - бұл балалардың айналасындағы бейтаныс ақпараттарға деген қызығушылығын оятып, креативті ойлауын дамытатын инновациялық жоба. Балалар білімнің саналуан саласымен танысады және оларды ойын формасында зерттейтін болады.

Балалар университетінің міндеттері:

• ғылымға және заманауи технологияларға баулу;
  • ғылыми білімді танымал ету;
  • балалардың шығармашылық қабілетін, фантазиясын және креативті ойлауын дамыту, сондай-ақ жалпы білім беретін мектептер мен жоғары мектептің өзара байланыс формасын кеңейту;
  • заманауи мамандық таңдауға бағдар беру.

Ұсынылатын курсы:

• «Робототехника»
  • «Эко-лаборатория»
  • «Математика біздің айналамызда»
  • «Ағылшын тілі»
  • «Заңгер болғым келеді»
  • «Шеберлер студиясы»
  • «Мен болашақ суретшімін» және басқалары.
  • Студенттердің ұсынылатын жасы: 11-16 жас
    Курстар 2017жылдың 1маусымынан бастап 10 маусымға дейінгі аралықта кестеге сәйкес өткізіледі.
    Балалар Университеті сағат 10.00 -ден 17.00-ге дейін жұмыс жасайды.
    Оқыту құны 20 000 тг.

Балалар Университеті келісімшарт бойынша жүзеге асады. Балалар Университетінің қызметі Ережемен регламенттеледі.
    Балалар Университетінде оқыту аяқталған соң білім алушыларға сертификаттар беріледі.

Байланыс ақпараты:
    Атырау қ., Студенттер даңғылы 212
    Нақты ақпарат: www.asu.edu.kz

Барлық сұрақтар бойынша жұмыс уақытында 8 (701) 4472101 телефонына хабарласуға болады.
    E-mail: o_abilova@mail.ru

«Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру»

17 Окт 2018 11

16 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Елбасымыздың Қазақстан халқына арнаған «Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру» атты Жолдауын насихаттап, түсіндіру мақсатында кездесу өтті.

ҚР «Стандарттау туралы» Заңының жобасы

17 Окт 2018 21

2018 жылдың 12 қазан күні Халықаралық стандарттау күніне орай Физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен ҚР «Стандарттау туралы» Заңының жобасы» тақырыбында семинар өтті.

«Ұлттық құндылықтар, ұлттық мақтанышымыз»

11 Окт 2018 51

2018 жылдың 10 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің №4 оқу ғимаратында орналасқан «Экономика және құқық» факультеті экономика кафедрасы мен ғылыми кітапхана  бірлесе отырып, «ISPACE» коворкинг орталағында Президент Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар.

Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жаста!

11 Окт 2018 63

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Көптілді білім беру факультетіне қарасты «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының аға оқытушысы Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жасқа толды.

Бизнес-сұхбат

11 Окт 2018 36

28 қыркүйекте Атырау облысы бойынша «Даму» Кәсіпкерлікті дамыту Қоры аймақтық филиалында «Бизнес-Фитнес» жобасы аясында  ұйымдастырылған тәжірибелі кәсіпкер, «АлиДан Медикал» ЖШС директоры, «Республикалық Медициналық Академия»  ЖШС АФ директоры,  Атырау облысы бойынша «Қазақстан Стоматологиялық Ассоциациясы» төрағасы, профессор, Рhd доктор Тишбаев Құрал Мұратұлымен бизнес сұхбаттасу кеші өтті.