Балалар университеті шақырады!

Балалар Университетінің салтанатты ашылуы Халықаралық Балаларды қорғау күніне орай 1 маусым  2017 жылы болады.

Атырау мемлекеттік университетінің Балалар Университеті - бұл балалардың айналасындағы бейтаныс ақпараттарға деген қызығушылығын оятып, креативті ойлауын дамытатын инновациялық жоба. Балалар білімнің саналуан саласымен танысады және оларды ойын формасында зерттейтін болады.

Балалар университетінің міндеттері:

• ғылымға және заманауи технологияларға баулу;
  • ғылыми білімді танымал ету;
  • балалардың шығармашылық қабілетін, фантазиясын және креативті ойлауын дамыту, сондай-ақ жалпы білім беретін мектептер мен жоғары мектептің өзара байланыс формасын кеңейту;
  • заманауи мамандық таңдауға бағдар беру.

Ұсынылатын курсы:

• «Робототехника»
  • «Эко-лаборатория»
  • «Математика біздің айналамызда»
  • «Ағылшын тілі»
  • «Заңгер болғым келеді»
  • «Шеберлер студиясы»
  • «Мен болашақ суретшімін» және басқалары.
  • Студенттердің ұсынылатын жасы: 11-16 жас
    Курстар 2017жылдың 1маусымынан бастап 10 маусымға дейінгі аралықта кестеге сәйкес өткізіледі.
    Балалар Университеті сағат 10.00 -ден 17.00-ге дейін жұмыс жасайды.
    Оқыту құны 20 000 тг.

Балалар Университеті келісімшарт бойынша жүзеге асады. Балалар Университетінің қызметі Ережемен регламенттеледі.
    Балалар Университетінде оқыту аяқталған соң білім алушыларға сертификаттар беріледі.

Байланыс ақпараты:
    Атырау қ., Студенттер даңғылы 212
    Нақты ақпарат: www.asu.edu.kz

Барлық сұрақтар бойынша жұмыс уақытында 8 (701) 4472101 телефонына хабарласуға болады.
    E-mail: o_abilova@mail.ru

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 10

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 14

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті. Байқауда қатысушылардың көркем мәтінді оқу шеберлігімен қатар, дауыс мәнеріне және тіл тазалығына, көркем мәтінді таңдау талғамы мен сахнада өзін-өзі ұстауына баса мән берілді. Өңірімізде ұйымдастырылған шарада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика мамандығының 1 курс студенті Ақбаян Жасұланқызы 3-орынды жеңіп алды. Курс кураторы М.Т.Мукашева.  Ақбаянға алдағы уақытта да бағындырар белестерінің биік болып, жеңіс тұғырынан көрінуіне тілектеспіз.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 10

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті. Дөңгелек  үстелге  стандарттау және сертификаттау саласындағы мамандар мен 5В073200-Стандарттау және сертификаттау мамандығының студенттері қатысты.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 17

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.

«StudentDigitalFest» конкурсына қатысу шарттары

18 Окт 2019 8

KAZENERGY» қауымдастығы «StudentDigitalFest»  Зияткерлік командалық конкурсына қабылдау басталғанын хабарлайды