Балалар университеті шақырады!

Балалар Университетінің салтанатты ашылуы Халықаралық Балаларды қорғау күніне орай 1 маусым  2017 жылы болады.

Атырау мемлекеттік университетінің Балалар Университеті - бұл балалардың айналасындағы бейтаныс ақпараттарға деген қызығушылығын оятып, креативті ойлауын дамытатын инновациялық жоба. Балалар білімнің саналуан саласымен танысады және оларды ойын формасында зерттейтін болады.

Балалар университетінің міндеттері:

• ғылымға және заманауи технологияларға баулу;
  • ғылыми білімді танымал ету;
  • балалардың шығармашылық қабілетін, фантазиясын және креативті ойлауын дамыту, сондай-ақ жалпы білім беретін мектептер мен жоғары мектептің өзара байланыс формасын кеңейту;
  • заманауи мамандық таңдауға бағдар беру.

Ұсынылатын курсы:

• «Робототехника»
  • «Эко-лаборатория»
  • «Математика біздің айналамызда»
  • «Ағылшын тілі»
  • «Заңгер болғым келеді»
  • «Шеберлер студиясы»
  • «Мен болашақ суретшімін» және басқалары.
  • Студенттердің ұсынылатын жасы: 11-16 жас
    Курстар 2017жылдың 1маусымынан бастап 10 маусымға дейінгі аралықта кестеге сәйкес өткізіледі.
    Балалар Университеті сағат 10.00 -ден 17.00-ге дейін жұмыс жасайды.
    Оқыту құны 20 000 тг.

Балалар Университеті келісімшарт бойынша жүзеге асады. Балалар Университетінің қызметі Ережемен регламенттеледі.
    Балалар Университетінде оқыту аяқталған соң білім алушыларға сертификаттар беріледі.

Байланыс ақпараты:
    Атырау қ., Студенттер даңғылы 212
    Нақты ақпарат: www.asu.edu.kz

Барлық сұрақтар бойынша жұмыс уақытында 8 (701) 4472101 телефонына хабарласуға болады.
    E-mail: o_abilova@mail.ru

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 17

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 37

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 70

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 64

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 50

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.