Балалар университеті шақырады!

Балалар Университетінің салтанатты ашылуы Халықаралық Балаларды қорғау күніне орай 1 маусым  2017 жылы болады.

Атырау мемлекеттік университетінің Балалар Университеті - бұл балалардың айналасындағы бейтаныс ақпараттарға деген қызығушылығын оятып, креативті ойлауын дамытатын инновациялық жоба. Балалар білімнің саналуан саласымен танысады және оларды ойын формасында зерттейтін болады.

Балалар университетінің міндеттері:

• ғылымға және заманауи технологияларға баулу;
  • ғылыми білімді танымал ету;
  • балалардың шығармашылық қабілетін, фантазиясын және креативті ойлауын дамыту, сондай-ақ жалпы білім беретін мектептер мен жоғары мектептің өзара байланыс формасын кеңейту;
  • заманауи мамандық таңдауға бағдар беру.

Ұсынылатын курсы:

• «Робототехника»
  • «Эко-лаборатория»
  • «Математика біздің айналамызда»
  • «Ағылшын тілі»
  • «Заңгер болғым келеді»
  • «Шеберлер студиясы»
  • «Мен болашақ суретшімін» және басқалары.
  • Студенттердің ұсынылатын жасы: 11-16 жас
    Курстар 2017жылдың 1маусымынан бастап 10 маусымға дейінгі аралықта кестеге сәйкес өткізіледі.
    Балалар Университеті сағат 10.00 -ден 17.00-ге дейін жұмыс жасайды.
    Оқыту құны 20 000 тг.

Балалар Университеті келісімшарт бойынша жүзеге асады. Балалар Университетінің қызметі Ережемен регламенттеледі.
    Балалар Университетінде оқыту аяқталған соң білім алушыларға сертификаттар беріледі.

Байланыс ақпараты:
    Атырау қ., Студенттер даңғылы 212
    Нақты ақпарат: www.asu.edu.kz

Барлық сұрақтар бойынша жұмыс уақытында 8 (701) 4472101 телефонына хабарласуға болады.
    E-mail: o_abilova@mail.ru

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 40

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 34

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 240

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 100

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 198

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.