Балалар университеті шақырады!

Балалар Университетінің салтанатты ашылуы Халықаралық Балаларды қорғау күніне орай 1 маусым  2017 жылы болады.

Атырау мемлекеттік университетінің Балалар Университеті - бұл балалардың айналасындағы бейтаныс ақпараттарға деген қызығушылығын оятып, креативті ойлауын дамытатын инновациялық жоба. Балалар білімнің саналуан саласымен танысады және оларды ойын формасында зерттейтін болады.

Балалар университетінің міндеттері:

• ғылымға және заманауи технологияларға баулу;
  • ғылыми білімді танымал ету;
  • балалардың шығармашылық қабілетін, фантазиясын және креативті ойлауын дамыту, сондай-ақ жалпы білім беретін мектептер мен жоғары мектептің өзара байланыс формасын кеңейту;
  • заманауи мамандық таңдауға бағдар беру.

Ұсынылатын курсы:

• «Робототехника»
  • «Эко-лаборатория»
  • «Математика біздің айналамызда»
  • «Ағылшын тілі»
  • «Заңгер болғым келеді»
  • «Шеберлер студиясы»
  • «Мен болашақ суретшімін» және басқалары.
  • Студенттердің ұсынылатын жасы: 11-16 жас
    Курстар 2017жылдың 1маусымынан бастап 10 маусымға дейінгі аралықта кестеге сәйкес өткізіледі.
    Балалар Университеті сағат 10.00 -ден 17.00-ге дейін жұмыс жасайды.
    Оқыту құны 20 000 тг.

Балалар Университеті келісімшарт бойынша жүзеге асады. Балалар Университетінің қызметі Ережемен регламенттеледі.
    Балалар Университетінде оқыту аяқталған соң білім алушыларға сертификаттар беріледі.

Байланыс ақпараты:
    Атырау қ., Студенттер даңғылы 212
    Нақты ақпарат: www.asu.edu.kz

Барлық сұрақтар бойынша жұмыс уақытында 8 (701) 4472101 телефонына хабарласуға болады.
    E-mail: o_abilova@mail.ru

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 22

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.

Ел азаматы

12 Дек 2019 7

Ұлт тарихы қай уақытта да ел зиялыларының жіті назарында. Оның сан қатпарлы белестері мен күрделі кезеңдерін зерделеу, оларды өзара салыстыра ерекшеліктерін анықтау, нәтижелерін айқындау — тарихшылардың алдындағы күрделі міндет.

«Тәуелсіздік және рухани жаңғыру»

11 Дек 2019 23

Бүгін 16 желтоқсан Тәуелсіздік күніне орай  гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің, әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға-оқытушысы Ертелеева Роза Бекесовнаның ұйымдастыруымен «Тәуелсіздік және рухани жаңғыру» тақырыбында шара өтті.

Дзюдодан ашық турнир өтті

9 Дек 2019 56

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  дзюдодан республикалық турнир өтті.

SWAPTEL ашық есік күні

6 Дек 2019 18

2019 жылдың 5 желтоқсанында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде SWAPTEL зертханасының ашық есік күні өтті.