Саламат Идрисов - Түркі Дүниесі Білім Академиясының Құрметті академигі атанды

Саламат Идрисов - Түркі Дүниесі Білім Академиясының Құрметті  академигі атанды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университеті ректоры Саламат Идрисов Түркі Дүниесі Білім Академиясының Құрметті  академигі атанды. Бұл жөніндегі сертификатты Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті" Жұбановтану " Ғылыми Зерттеу Орталығы жетекшісі, TUDBA Түркі Дүниесі Білімдер Академиясы Басқарма төрағасының орынбасары Мұхтар Миров арнайы келіп табыстады. Онда Саламат Нұрмұханұлының атына «Сізді Түрік-Ислам Әлемінің бірлігі мен дамуына атқарған қызметіңізді білеміз. Білім адамдарының идеяларын іске асыру үшін мемлекет пен жеке құрылымдар арасындағы байланыс маңызды. Сіздің Түркі Дүниесі Білім Академиясы қоғамдық қорының бірқатар іс-шарасына атсалысқаныңызға алғысымызды білдіреміз. Сізді Түркі Дүниесі Білім Академиясының  Құрметті  академигі деп танимыз» деп жазылған.
Салтанатты рәсімге TUDBA  Түркі Дүниесі Білімдер Академиясы Басқарма төрағасы Сайлов Галиб Әміроғлаұлы онлайн түрде қатысып, Атырау университеті мен TUDBA арасындағы халықаралық ғылыми байланыс және болашақта одан әрі дамитынына сенім білдірді. Өз кезегінде Саламат Нұрмұханұлы халықаралық ұйым көрсетіп отырған бүгінгідей шараның «Жетпіс жылдың тарихы бар Атырау университетіне көрсетіліп отырған құрмет екеніне» тоқталып, келешекте академия ғалымдарын оқу орнына келіп, дәріс оқуға шақырды.