Қоғамдық қабылдау өтті

Атырау мемлекеттік университетіне іссапармен «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов келді.

Іссапар аясында Ғылыми кеңес залында «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов Атырау университетінің профессор-оқытушыларымен, қызметкерлерімен кездесті. Кездесуді Атырау университетінің ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор Абзал Талтенов ашып, қонақтарға қош келдіңіздер айтты. Өз кезегінде «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов Атырау облысына келу сапарының маңызы туралы айтып, «Нұр Отан» партиясының бұқара халықпен бірігіп атқарып жатқан ауқымды жұмыстарына тоқталды.

Кездесу барысында «Нұр Отан» партиясына сіңірген ерен еңбегі үшін Атырау университетінің профессоры, ауылшаруашылығы ғылымдарының докторы Бақтыбек Таубаевқа Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі «Нұр Отан» партиясының Құрмет грамотасын салтанатты түрде табыс етті. Кездесуден соң «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов, қалалық филиал өкілдері мен Атырау университетінің ректоры Абзал Талтенов №2 студенттер үйінде орналасқан «Бірлік» бастауыш партия ұйымының бөлмесінде аз қамтылған отбасы мүшелерін, бюджет қызметкерлерін және студенттерді қабылдады. Қоғамдық қабылдауға келгендердің өтініштері тыңдалып, мәселені шешу жолдары түсіндірілді, оларға жан-жақты қолдау көрсету мүмкіндіктерін қарастыру туралы тапсырамлар берілді. Тапсырманың орындалуы бақылауда болатындығы қаперге берілді.

Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев университетімізде

12 Ноя 2018 19

Бүгін 12 қараша күні Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев Амангелдіұлы Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

«Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛАМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ»

9 Ноя 2018 35

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында  «Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛЕМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел өтті.

ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТАҒА 25 ЖЫЛ

9 Ноя 2018 54

Ұлттық валюта – еліміздің даму көзі, әлемдік деңгейге теңелудің алғашқы факторларының бірі. Ол барлық уақытта тәуелсіздігімізді қамтамасыз етеді.

Маңғыстауда дзюдодан ашық Азия кубогы

5 Ноя 2018 38

Маңғыстауда қараша айының 3-4 жұлдызында Маңғыстау облысының құрметті азаматы Тұрар Қалиұлы Жолдыбаевты еске алуға арналған дзюдодан ерлер мен әйелдер арасында «Ашық Азия» кубогы өтті.

"Жас қыран" студенттер кітабына құжаттар қабылдау басталды

5 Ноя 2018 58

«Бөбек» Жалпыұлттық қозғалысы» заңды тұлғалардың қауымдастық нысанындағы бірлестігінің ұйымдастырумен еліміздің жастарын қолдау үшін қолға алынған Республикалық «Үздік студент» жобасы аясында Қазақстан жастар Конгресінің қолдауымен шығарылатын «Жас қыран» атты талантты студенттердің кітап жинағының ІІ-ші шығарылымына құжаттар қабылдау басталғанын хабарлаймыз!