Қоғамдық қабылдау өтті

Атырау мемлекеттік университетіне іссапармен «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов келді.

Іссапар аясында Ғылыми кеңес залында «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов Атырау университетінің профессор-оқытушыларымен, қызметкерлерімен кездесті. Кездесуді Атырау университетінің ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор Абзал Талтенов ашып, қонақтарға қош келдіңіздер айтты. Өз кезегінде «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов Атырау облысына келу сапарының маңызы туралы айтып, «Нұр Отан» партиясының бұқара халықпен бірігіп атқарып жатқан ауқымды жұмыстарына тоқталды.

Кездесу барысында «Нұр Отан» партиясына сіңірген ерен еңбегі үшін Атырау университетінің профессоры, ауылшаруашылығы ғылымдарының докторы Бақтыбек Таубаевқа Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі «Нұр Отан» партиясының Құрмет грамотасын салтанатты түрде табыс етті. Кездесуден соң «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов, қалалық филиал өкілдері мен Атырау университетінің ректоры Абзал Талтенов №2 студенттер үйінде орналасқан «Бірлік» бастауыш партия ұйымының бөлмесінде аз қамтылған отбасы мүшелерін, бюджет қызметкерлерін және студенттерді қабылдады. Қоғамдық қабылдауға келгендердің өтініштері тыңдалып, мәселені шешу жолдары түсіндірілді, оларға жан-жақты қолдау көрсету мүмкіндіктерін қарастыру туралы тапсырамлар берілді. Тапсырманың орындалуы бақылауда болатындығы қаперге берілді.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 5

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 4

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 50

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.