Қоғамдық қабылдау өтті

Атырау мемлекеттік университетіне іссапармен «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов келді.

Іссапар аясында Ғылыми кеңес залында «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов Атырау университетінің профессор-оқытушыларымен, қызметкерлерімен кездесті. Кездесуді Атырау университетінің ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор Абзал Талтенов ашып, қонақтарға қош келдіңіздер айтты. Өз кезегінде «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов Атырау облысына келу сапарының маңызы туралы айтып, «Нұр Отан» партиясының бұқара халықпен бірігіп атқарып жатқан ауқымды жұмыстарына тоқталды.

Кездесу барысында «Нұр Отан» партиясына сіңірген ерен еңбегі үшін Атырау университетінің профессоры, ауылшаруашылығы ғылымдарының докторы Бақтыбек Таубаевқа Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі «Нұр Отан» партиясының Құрмет грамотасын салтанатты түрде табыс етті. Кездесуден соң «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов, қалалық филиал өкілдері мен Атырау университетінің ректоры Абзал Талтенов №2 студенттер үйінде орналасқан «Бірлік» бастауыш партия ұйымының бөлмесінде аз қамтылған отбасы мүшелерін, бюджет қызметкерлерін және студенттерді қабылдады. Қоғамдық қабылдауға келгендердің өтініштері тыңдалып, мәселені шешу жолдары түсіндірілді, оларға жан-жақты қолдау көрсету мүмкіндіктерін қарастыру туралы тапсырамлар берілді. Тапсырманың орындалуы бақылауда болатындығы қаперге берілді.

Сандық сауаттылық

18 Янв 2019 13

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында ашылған "ІТ - мамандарды даярлау орталығында" Атырау облысында 2019 жылы ашылатын "Балаларға арналған тегін ІТ-сыныптар" жобасы аясында мұғалімдер даярлау курсынан өтті.

Байқау кеңесінің мәжілісі

14 Янв 2019 41

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Білім бағдарламасын талқылау жалғасуда

11 Янв 2019 73

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатырған «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың екінші күнінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының оқытушылары  тарих мамандықтары бойынша білім бағдарламаларына талдау жасады.

Әдістемелік декада

10 Янв 2019 103

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Әріптестер айқасы

10 Янв 2019 65

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.