Қоғамдық қабылдау өтті

Атырау мемлекеттік университетіне іссапармен «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов келді.

Іссапар аясында Ғылыми кеңес залында «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов Атырау университетінің профессор-оқытушыларымен, қызметкерлерімен кездесті. Кездесуді Атырау университетінің ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор Абзал Талтенов ашып, қонақтарға қош келдіңіздер айтты. Өз кезегінде «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов Атырау облысына келу сапарының маңызы туралы айтып, «Нұр Отан» партиясының бұқара халықпен бірігіп атқарып жатқан ауқымды жұмыстарына тоқталды.

Кездесу барысында «Нұр Отан» партиясына сіңірген ерен еңбегі үшін Атырау университетінің профессоры, ауылшаруашылығы ғылымдарының докторы Бақтыбек Таубаевқа Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі «Нұр Отан» партиясының Құрмет грамотасын салтанатты түрде табыс етті. Кездесуден соң «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов, қалалық филиал өкілдері мен Атырау университетінің ректоры Абзал Талтенов №2 студенттер үйінде орналасқан «Бірлік» бастауыш партия ұйымының бөлмесінде аз қамтылған отбасы мүшелерін, бюджет қызметкерлерін және студенттерді қабылдады. Қоғамдық қабылдауға келгендердің өтініштері тыңдалып, мәселені шешу жолдары түсіндірілді, оларға жан-жақты қолдау көрсету мүмкіндіктерін қарастыру туралы тапсырамлар берілді. Тапсырманың орындалуы бақылауда болатындығы қаперге берілді.

21 Сен 2018 21

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 36

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 55

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 72

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

Ғарифолла Есім «Тіл тәуелсіздігі» мәселесін көтерді

17 Сен 2018 182

2018 жылдың 14 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР мәдениет және спорт министрлігінің кеңесшісі, белгілі қоғам қайраткері, ҚР Ғылым академиясының академигі Ғарифолла Есіммен кездесу болып өтті.