Қоғамдық қабылдау өтті

Атырау мемлекеттік университетіне іссапармен «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов келді.

Іссапар аясында Ғылыми кеңес залында «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов Атырау университетінің профессор-оқытушыларымен, қызметкерлерімен кездесті. Кездесуді Атырау университетінің ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор Абзал Талтенов ашып, қонақтарға қош келдіңіздер айтты. Өз кезегінде «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов Атырау облысына келу сапарының маңызы туралы айтып, «Нұр Отан» партиясының бұқара халықпен бірігіп атқарып жатқан ауқымды жұмыстарына тоқталды.

Кездесу барысында «Нұр Отан» партиясына сіңірген ерен еңбегі үшін Атырау университетінің профессоры, ауылшаруашылығы ғылымдарының докторы Бақтыбек Таубаевқа Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі «Нұр Отан» партиясының Құрмет грамотасын салтанатты түрде табыс етті. Кездесуден соң «Нұр Отан» партиясының республикалық Қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі Жұмажан Жүкенов, қалалық филиал өкілдері мен Атырау университетінің ректоры Абзал Талтенов №2 студенттер үйінде орналасқан «Бірлік» бастауыш партия ұйымының бөлмесінде аз қамтылған отбасы мүшелерін, бюджет қызметкерлерін және студенттерді қабылдады. Қоғамдық қабылдауға келгендердің өтініштері тыңдалып, мәселені шешу жолдары түсіндірілді, оларға жан-жақты қолдау көрсету мүмкіндіктерін қарастыру туралы тапсырамлар берілді. Тапсырманың орындалуы бақылауда болатындығы қаперге берілді.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 59

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 50

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 50

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 36

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.

ШҰҒЫЛ ЖЕТКІЗУ ҚЫЗМЕТІ ҰЙЫМДАСТЫРЫЛДЫ

2 Апр 2020 35

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде университет ұжымына қолдау көрсету мақсатында зейнеткерлер мен әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға шұғыл қажет болатын дәрі-дәрмектер мен бірінші кезекте қажетті азық-түліктерді үйге шұғыл жеткізу қызметі ұйымдастырылды.