Қазақ күресі Африка құрлығында

2017 жылдың 18-19 мамырында Дүниежүзілік қазақ күресі федерациясының ұйымдастыруымен қазақ күресінен ll Африка құрлығының чемпионаты өтті.

Жарысқа Африка құрлығының 15 мемлекетінің спортшылары қатысып, ерлер үш салмақта, әйелдер екі салмақта күш сынасты. Жарыс алдында 16-17 мамыр күндері Кейптаун қаласының екі күрес мектебінде денешынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының аға оқытушысы Азия құрлығының бас хатшысы, халықаралық дәрежедегі төреші Хабиров Рафаэль Ралитұлы қазақ күресінен оқу жаттығу өткізіп қазақ күресінің әдіс тәсілдерін көрсетіп, төл күресіміздің ережелерін үйретіп, тәжірибелерімен бөлісті.

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 42

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 35

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 253

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 101

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 203

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.