Университет пен «Теңізшевройл» ЖШС арасындағы ынтымақтастық

Атырау мемлекеттік университеті  және  «Ынтымақ» қоры арасындағы ынтымақтастық аясында  «Теңізшевройл» компаниясы еріктілерінің дәріс өткізу туралы келісімге қол қойылды.

Соған байланысты «Теңізшевройл» компаниясы бас менеджерінің орынбасары Дэвид Макиннис университетіміздің оқытушылары мен қызметкерлеріне арнап  «Баспасөз хатшысы: мекеменің жағымды қоғамдық келбетін қолдау» тақырыбында дәріс берді.

Аталған дәріске университетіміздің оқытушылары мен қызметкерлері қатынасты.

«Теңізшевройл» компаниясы бас менеджерінің орынбасары Дэвид Макиннис өз кезегінде мекемедегі медиақызметтің маңыздылығын түсіндіріп, өмірлік тәжірибелерімен бөлісті. Университет оқытушылары мен қызметкерлері дәріс барысында қызықтырған сауалдарына жауап алды.

IT орталығы ашылды

21 Май 2018 65

Өңірімізде «Цифрлы Қазақстан», «Рухани жаңғыру», шағын және орта бизнесті қолдау бағытында мемлекеттік бағдарламаларды іске асыру мақсатында «Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалы мен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арасындағы өзара ынтымақтастық меморандумы аясында «IT орталығының» салтанаты ашылу рәсімі болып өтті.

100 жаңа оқулық жобасы

21 Май 2018 69

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласы еліміздің дамуында ерекше орын алуда. «Жаңа гуманитарлық ғылым. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне 17 түрлі кітап тапсырылды.

«Ашық есік» күні өтті

21 Май 2018 67

19 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау қаласының колледж түлектері үшін  Ашық есік күні өткізілді. Атаулы шараға Исатай ауданының түлектері және ата – аналар, ұстаздар да қатысты.

«Сәлем саған, Ақ-Жайық»

14 Май 2018 63

Биыл Құрманғазы Сағырбайұлының туғанына 200 жыл. Осыған орай  Құрманғазы атындағы қазақ мемлекеттік академиялық халық аспаптары оркестрі Атырау облысына гастрольдік сапармен келді.

Азия чемпионатынан алтын арқалады

14 Май 2018 42

Моңғол елінде Самбодан ересектер арасында Азия чемпионаты өтті.