Университет пен «Теңізшевройл» ЖШС арасындағы ынтымақтастық

Атырау мемлекеттік университеті  және  «Ынтымақ» қоры арасындағы ынтымақтастық аясында  «Теңізшевройл» компаниясы еріктілерінің дәріс өткізу туралы келісімге қол қойылды.

Соған байланысты «Теңізшевройл» компаниясы бас менеджерінің орынбасары Дэвид Макиннис университетіміздің оқытушылары мен қызметкерлеріне арнап  «Баспасөз хатшысы: мекеменің жағымды қоғамдық келбетін қолдау» тақырыбында дәріс берді.

Аталған дәріске университетіміздің оқытушылары мен қызметкерлері қатынасты.

«Теңізшевройл» компаниясы бас менеджерінің орынбасары Дэвид Макиннис өз кезегінде мекемедегі медиақызметтің маңыздылығын түсіндіріп, өмірлік тәжірибелерімен бөлісті. Университет оқытушылары мен қызметкерлері дәріс барысында қызықтырған сауалдарына жауап алды.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 6

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 167

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 138

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 105

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 151

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.