Университет пен «Теңізшевройл» ЖШС арасындағы ынтымақтастық

Атырау мемлекеттік университеті  және  «Ынтымақ» қоры арасындағы ынтымақтастық аясында  «Теңізшевройл» компаниясы еріктілерінің дәріс өткізу туралы келісімге қол қойылды.

Соған байланысты «Теңізшевройл» компаниясы бас менеджерінің орынбасары Дэвид Макиннис университетіміздің оқытушылары мен қызметкерлеріне арнап  «Баспасөз хатшысы: мекеменің жағымды қоғамдық келбетін қолдау» тақырыбында дәріс берді.

Аталған дәріске университетіміздің оқытушылары мен қызметкерлері қатынасты.

«Теңізшевройл» компаниясы бас менеджерінің орынбасары Дэвид Макиннис өз кезегінде мекемедегі медиақызметтің маңыздылығын түсіндіріп, өмірлік тәжірибелерімен бөлісті. Университет оқытушылары мен қызметкерлері дәріс барысында қызықтырған сауалдарына жауап алды.

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 22

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 37

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 71

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 65

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 50

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.