Кітапхана қоры жаңа туындымен толықты

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің ғылыми кітапхана қоры белгілі саясаткер, мемлекет және қоғам қайраткері, ірі ғалым Бақытжан Жұмағұловтың «Рух биігінде», «На новом рубеже» кітаптарымен толықты.

Белгілі саясаткер, мемлекет және қоғам қайраткері, ірі ғалым және ғылымды ұйымдастырушы Бақытжан Жұмағұлов туралы жинаққа көрнекті замандастары туралы очерктер, қоғам өмірінің ең өзекті тақырыптарына арналған таңдалған мақалалар енгізілген.

Жинақта Б.Т. Жұмағұловтың 2013 жылдан бастап 2021 жылға дейінгі бұқаралық ақпарат құралдарында жетпіске жуық сөз сөйлеуі, сондай-ақ, оның авторы туралы таңдаулы мақалалар, серіктестерінің пікірлері ұсынылған.

Кітап өмірі тарихи ауқымдағы оқиғаларға толы, Қазақстан Республикасының қалыптасуы мен нығаю кезеңімен тығыз байланысты Бақытжан Жұмағұловтың тұлғасына қызығушылық танытатын оқырман қауымға, автордың замандастарына арналған.

Құрметті, Бақытжан Тұрсынұлы, университет ұжымы атынан құнды еңбектеріңіз үшін алғыс айта отырып, өз ризашылығымызды білдіреміз.