Ақынмен өткен кездесу

Бүгін Халықаралық және Қазақстан Жазушылар одағының мүшесі, «Ерен еңбегі үшін» медалінің иегері, «Талбесік», «Жастолқын», «Қызыл шолпы», «Ай жүзіне көп қарап» атты  жыр жинақтарының авторы Мағиза Құнапияқызы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау  мемлекеттік университетіне қонаққа келіп, студенттермен кездесті.

Кездесу барысында Мағиза Құнапияқызы өзінің өмір жолымен таныстырды, әсем жырларымен сусындатты. Студенттер тарапынан қойылған сұрақтарға жауап берді. Студенттер де өз кезегінде Мағиза Құнапияқызының өлеңдерін жатқа оқыды. Кездесуге қатысқан ақын, профессор Қадыр Жүсіп қонаққа қош келдіңіз айтып, ізгі тілектерін арнады. Көптілді білім беру факультетінің деканы Жұмазия Абдрахманова да ақынға алғысын айтып, «Жүрегіңізді жыр тербеген сәттеріңіз көп болсын» деген тілегін жаудырды. Шараны ұйымдастырған Жастар саясаты департаменті

18 Апр 2019 18

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 59

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 51

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 40

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.

«Алма тарату» акциясы өтті

17 Апр 2019 43

Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  студенттердің ұйымдастыруымен «Ұлы даланың жеті қыры» бағдарламалық мақаласын насихаттау, Қазақстан алманың «тарихи отаны» екендігін дәріптеу мақсатында «Алма тарату» акциясы өтті.