Ақынмен өткен кездесу

Бүгін Халықаралық және Қазақстан Жазушылар одағының мүшесі, «Ерен еңбегі үшін» медалінің иегері, «Талбесік», «Жастолқын», «Қызыл шолпы», «Ай жүзіне көп қарап» атты  жыр жинақтарының авторы Мағиза Құнапияқызы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау  мемлекеттік университетіне қонаққа келіп, студенттермен кездесті.

Кездесу барысында Мағиза Құнапияқызы өзінің өмір жолымен таныстырды, әсем жырларымен сусындатты. Студенттер тарапынан қойылған сұрақтарға жауап берді. Студенттер де өз кезегінде Мағиза Құнапияқызының өлеңдерін жатқа оқыды. Кездесуге қатысқан ақын, профессор Қадыр Жүсіп қонаққа қош келдіңіз айтып, ізгі тілектерін арнады. Көптілді білім беру факультетінің деканы Жұмазия Абдрахманова да ақынға алғысын айтып, «Жүрегіңізді жыр тербеген сәттеріңіз көп болсын» деген тілегін жаудырды. Шараны ұйымдастырған Жастар саясаты департаменті

«JAS QALAM» ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ФОРУМЫ ӨТТІ

14 Окт 2019 17

11 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  республикалық «JAS QALAM»  жастар журналистикасын дамыту жобасының форумы өтті.

Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-дағы Эразмус күндері

11 Окт 2019 76

2019 жылдың 10-11 қазан аралығында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Эразмус күндері өтуде.

«Ағаш отырғызу» акциясы өтті

11 Окт 2019 47

Айналаны көгалдандыру – жалпыға ортақ ізгі міндет. Бүгін университетімізде "70 жылдыққа 70 нақты қадам" жобасы аясында «Ағаш отырғызу» акциясы өтті.

ҚР Білім және ғылым министрі Атырау университетінде

11 Окт 2019 83

Бүгін ресми сапармен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне ҚР Білім және Ғылым министрі А.Аймағамбетов келді.

Телеарнадағы ашық сабақ

10 Окт 2019 28

Таяуда "Атырау" телеарнасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика  мамандығының 1 курс студенттеріне арналған ашық сабақ өтті.