Ақынмен өткен кездесу

Бүгін Халықаралық және Қазақстан Жазушылар одағының мүшесі, «Ерен еңбегі үшін» медалінің иегері, «Талбесік», «Жастолқын», «Қызыл шолпы», «Ай жүзіне көп қарап» атты  жыр жинақтарының авторы Мағиза Құнапияқызы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау  мемлекеттік университетіне қонаққа келіп, студенттермен кездесті.

Кездесу барысында Мағиза Құнапияқызы өзінің өмір жолымен таныстырды, әсем жырларымен сусындатты. Студенттер тарапынан қойылған сұрақтарға жауап берді. Студенттер де өз кезегінде Мағиза Құнапияқызының өлеңдерін жатқа оқыды. Кездесуге қатысқан ақын, профессор Қадыр Жүсіп қонаққа қош келдіңіз айтып, ізгі тілектерін арнады. Көптілді білім беру факультетінің деканы Жұмазия Абдрахманова да ақынға алғысын айтып, «Жүрегіңізді жыр тербеген сәттеріңіз көп болсын» деген тілегін жаудырды. Шараны ұйымдастырған Жастар саясаты департаменті

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 51

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 38

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 300

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 104

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 210

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.