Ақынмен өткен кездесу

Бүгін Халықаралық және Қазақстан Жазушылар одағының мүшесі, «Ерен еңбегі үшін» медалінің иегері, «Талбесік», «Жастолқын», «Қызыл шолпы», «Ай жүзіне көп қарап» атты  жыр жинақтарының авторы Мағиза Құнапияқызы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау  мемлекеттік университетіне қонаққа келіп, студенттермен кездесті.

Кездесу барысында Мағиза Құнапияқызы өзінің өмір жолымен таныстырды, әсем жырларымен сусындатты. Студенттер тарапынан қойылған сұрақтарға жауап берді. Студенттер де өз кезегінде Мағиза Құнапияқызының өлеңдерін жатқа оқыды. Кездесуге қатысқан ақын, профессор Қадыр Жүсіп қонаққа қош келдіңіз айтып, ізгі тілектерін арнады. Көптілді білім беру факультетінің деканы Жұмазия Абдрахманова да ақынға алғысын айтып, «Жүрегіңізді жыр тербеген сәттеріңіз көп болсын» деген тілегін жаудырды. Шараны ұйымдастырған Жастар саясаты департаменті

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 62

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 51

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 50

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 36

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.

ШҰҒЫЛ ЖЕТКІЗУ ҚЫЗМЕТІ ҰЙЫМДАСТЫРЫЛДЫ

2 Апр 2020 35

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде университет ұжымына қолдау көрсету мақсатында зейнеткерлер мен әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға шұғыл қажет болатын дәрі-дәрмектер мен бірінші кезекте қажетті азық-түліктерді үйге шұғыл жеткізу қызметі ұйымдастырылды.