Профессорлар Елбасы мақаласына арналған дәрістер оқыды

Бүгін Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласын іске асыру шеңберіндегі актілік дәрістер оқылды.

Актілік дәрістерді Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор Абзал Талтенов, тарих ғылымдарының докторы, профессор Лесқали Бердіғожин, философия ғылымдарының докторы, профессор Өмірбек Бекежан, тарих ғылымдарының кандидаты, доцент Жеңісбек Мұстафин, PhD доктор Динара Хамидуллина, тарих ғылымдарының кандидаты, аға оқытушы Көпжасар Меңдігереев, философия ғылымдарының кандидаты, доцент Сәлімгерей Аймұратов оқыды. Өз кезегінде олар Елбасыныің «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламасының маңыздылығына кеңірек тоқталды.

Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы

28 Янв 2020 20

Бүгін облыстық "Атырау" газетінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Идрисов Саламат Нұрмұханұлының "Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы" атты мақаласы жарияланған болатын. Толығырақ "Атырау" газетінен оқи аласыздар.

Елнұр Сабыржанұлы университетімізде

28 Янв 2020 31

Бүгін Х.Досмұхмедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне  «Jas Otan» Жастар қанатының төрағасы Бисенбаев Елнұр Сабыржанұлы келіп, университет басшылығымен және студент жастармен кездесті.

Ректор "Атырау" телеарнасында

27 Янв 2020 28

Педагог мәртебесі туралы заң - білім мен ғылым сапасын арттырады. Бүгін Атырау телеарнасына арнайы ат басын бұрған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Саламат Ідірісов осылай деді. А.Құмарғалиұлы атындағы медиа аудиторияда Телеарна ұжымымен жүздескен ол жаңа заңның берер мүмкіндіктері туралы сөз қозғады. Мемлекет басшысының ұстаздар қауымына баса назар аударып, оларға көңіл бөлуінің өзі, біз үшін зор мәртебе дейді.

Электрондық коммерцияны жылжыту бойынша семинар

27 Янв 2020 27

2020 жылдың 24 қаңтарында 5В050600-Экономика мамандығының 1 курс студенттері, экономика және құқық факультетінің экономика кафедрасының аға оқытушылары Карамулдина А.А., Тлепова Г.Б., Зинуллина А.И. жетекшілігімен, интернет-сауданың Қазақстан еліндегі провайдері АҚ «Қазпочта» АҚ ұйымдастырған «Интернет-дүкен: оны қалай құру және жылжыту керек» тақырыбындағы маркетингтік семинарға қатысты.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 73

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.