Профессорлар Елбасы мақаласына арналған дәрістер оқыды

Бүгін Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласын іске асыру шеңберіндегі актілік дәрістер оқылды.

Актілік дәрістерді Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор Абзал Талтенов, тарих ғылымдарының докторы, профессор Лесқали Бердіғожин, философия ғылымдарының докторы, профессор Өмірбек Бекежан, тарих ғылымдарының кандидаты, доцент Жеңісбек Мұстафин, PhD доктор Динара Хамидуллина, тарих ғылымдарының кандидаты, аға оқытушы Көпжасар Меңдігереев, философия ғылымдарының кандидаты, доцент Сәлімгерей Аймұратов оқыды. Өз кезегінде олар Елбасыныің «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламасының маңыздылығына кеңірек тоқталды.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 11

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 31

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 18

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 18

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 23

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.