Профессорлар Елбасы мақаласына арналған дәрістер оқыды

Бүгін Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласын іске асыру шеңберіндегі актілік дәрістер оқылды.

Актілік дәрістерді Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор Абзал Талтенов, тарих ғылымдарының докторы, профессор Лесқали Бердіғожин, философия ғылымдарының докторы, профессор Өмірбек Бекежан, тарих ғылымдарының кандидаты, доцент Жеңісбек Мұстафин, PhD доктор Динара Хамидуллина, тарих ғылымдарының кандидаты, аға оқытушы Көпжасар Меңдігереев, философия ғылымдарының кандидаты, доцент Сәлімгерей Аймұратов оқыды. Өз кезегінде олар Елбасыныің «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламасының маңыздылығына кеңірек тоқталды.

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 9

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.