Қыз тәрбиесі – ұлттық тәрбие

Атырау мемлекеттік университеті инновациялық білім беру факультетінің психология және арнайы білім беру кафедрасының жылдық жоспарына сай №2 мектеп филиалында жоғары сынып оқушыларына арналған «Бүгінгі бала – ертеңгі ата-ана» атты шара өтті.

Тәрбиелік шараның мақсаты: дені сау ұрпақ дүниеге әкелу мақсатында қыз балалармен пікір алмасып, оларға кеңес беру.

Шараның барысында психология мамандығының 2 курс студенттері оқушыларға өз жобаларын таныстырып, оқушылармен пікір таластырды. Оқушылар өз ой-пікірлерімен бөлісіп, қыз балалар тәрбиесіне байланысты көркемсөз оқып, ән айтылып, жаңа ақпараттар алды. Шара соңында оқушыларға өз мамандықтары жөнінде сұрақтарға жауап беріп, кәсіби бағыт-бағдар берілді.

Н.Б.Қарабаева,

психология және арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы, магистр

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 5

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 97

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 63

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 102

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 37

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.