Қыз тәрбиесі – ұлттық тәрбие

Атырау мемлекеттік университеті инновациялық білім беру факультетінің психология және арнайы білім беру кафедрасының жылдық жоспарына сай №2 мектеп филиалында жоғары сынып оқушыларына арналған «Бүгінгі бала – ертеңгі ата-ана» атты шара өтті.

Тәрбиелік шараның мақсаты: дені сау ұрпақ дүниеге әкелу мақсатында қыз балалармен пікір алмасып, оларға кеңес беру.

Шараның барысында психология мамандығының 2 курс студенттері оқушыларға өз жобаларын таныстырып, оқушылармен пікір таластырды. Оқушылар өз ой-пікірлерімен бөлісіп, қыз балалар тәрбиесіне байланысты көркемсөз оқып, ән айтылып, жаңа ақпараттар алды. Шара соңында оқушыларға өз мамандықтары жөнінде сұрақтарға жауап беріп, кәсіби бағыт-бағдар берілді.

Н.Б.Қарабаева,

психология және арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы, магистр

Үміткерлер арасында дебат өтті

26 Сен 2022 26