Қыз тәрбиесі – ұлттық тәрбие

Атырау мемлекеттік университеті инновациялық білім беру факультетінің психология және арнайы білім беру кафедрасының жылдық жоспарына сай №2 мектеп филиалында жоғары сынып оқушыларына арналған «Бүгінгі бала – ертеңгі ата-ана» атты шара өтті.

Тәрбиелік шараның мақсаты: дені сау ұрпақ дүниеге әкелу мақсатында қыз балалармен пікір алмасып, оларға кеңес беру.

Шараның барысында психология мамандығының 2 курс студенттері оқушыларға өз жобаларын таныстырып, оқушылармен пікір таластырды. Оқушылар өз ой-пікірлерімен бөлісіп, қыз балалар тәрбиесіне байланысты көркемсөз оқып, ән айтылып, жаңа ақпараттар алды. Шара соңында оқушыларға өз мамандықтары жөнінде сұрақтарға жауап беріп, кәсіби бағыт-бағдар берілді.

Н.Б.Қарабаева,

психология және арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы, магистр

Ерлан ерледі

12 Ноя 2019 17

Таяуда Ақтау қаласында  Yessenov University ұйымдастыруымен Жастар жылы аясында Қазақстан мұнайының 120 жылдығына арналған «Университет – ой-пікірлер аймағы» Yessenov Forum өтті.  Аталмыш шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен тарих мамандығының 4-курс студенті Баймағамбетов Ерлан қатысып, осы форум аясында өткен ғылыми-тәжірибелік конференцияда «Рухани жаңғыру бағдарламасы – тапсырмаларды шешуге арналған жаңа бағыт» секциясы бойынша жүлделі І орынды иеленді.

Сүндет Байғожин шеберлігімен бөлісті

12 Ноя 2019 16

9-шы қараша күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  ҚР еңбек сіңірген қайраткері, Құрмет орденінің иегері, Астана Опера тетарының жетекші әншісі Сүндет Байғожин Музыка және өнер кафедрасының студенттері мен вокал оқытушыларына арналған шеберлік сыныбын өткізді.

Студенттер өнер қайраткерлерімен кездесті

11 Ноя 2019 54

Қарашаның 9 жұлдызында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Музыка және өнер кафедрасында екі бірдей өнер қайраткерімен кездесу өтті.

Спартакиада басталды

11 Ноя 2019 33

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасындағы факультетаралық спартакиада басталды.

Қаржы және есеп кафедрасындағы елеулі жетістіктер

7 Ноя 2019 31

Ғылым - уақыт пен кеңістікте бар, зерттеуге болатын шынайы нақты нәрселердің заңдары мен қағидаларын, тәртібі мен құрылымын объективті түсіндіретін, эксперимент пен бақылауға негізделіп, жүйелі түсінік қалыптастыратын таным саласы.  «Білім – бақтың жібермейтін қазығы», – депті Мұхтар Әуезов.