Университет командасы республикалық «ARSU IT Spring» олимпиадасына қатысты

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы 2017 жылы 21-22 сәуірде Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті базасында өткен «ARSU IT Spring» программалау бойынша Республикалық олимпиадасына қатысты.

Олимпиадаға республикамыздың 11 жоғары оқу орындарының ұсынылған программалау тілдерінде тиімді алгоритмдерді тауып, қатесіз және тез программалайтын үздік студенттері қатысты.

Олимпиада командалық және жеке біріншілік түрінде өткізілді. Бірінші кезеңде ЖОО команда мүшелері тапсырмаларды бірлесе отырып шешеді. Бірінші кезең нәтижелері бойынша жеңімпаз командалар анықталды. Екінші кезең бірінші кезеңнің қорытындысынан тәуелсіз өткізілді. Екінші кезең нәтижелері бойынша жеңімпаз студенттер анықталды.

АтМУ командасы құрамында университет намысын 5В011100-Информатика мамандығы 3-курс студенті Қабиденова Айзада, 5В060200-Информатика мамандығы 2-курс студенті Жанболаев Бекжан, 5В011100-Информатика мамандығы 1-курс студенті Аманкусова Лаура қорғады.

Олимпиада нәтижесінде АтМУ студенттері 11 команданың ішінде жеңімпаз атанып, 1-орынды жеңіп алды. Жеке біріншілікте Қабиденова Айзада жүлделі 2-орынға ие болды. Команда жетекшісі қауымдастырылған профессор Ғ.Салтанова

«Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру»

17 Окт 2018 13

16 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Елбасымыздың Қазақстан халқына арнаған «Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру» атты Жолдауын насихаттап, түсіндіру мақсатында кездесу өтті.

ҚР «Стандарттау туралы» Заңының жобасы

17 Окт 2018 24

2018 жылдың 12 қазан күні Халықаралық стандарттау күніне орай Физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен ҚР «Стандарттау туралы» Заңының жобасы» тақырыбында семинар өтті.

«Ұлттық құндылықтар, ұлттық мақтанышымыз»

11 Окт 2018 52

2018 жылдың 10 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің №4 оқу ғимаратында орналасқан «Экономика және құқық» факультеті экономика кафедрасы мен ғылыми кітапхана  бірлесе отырып, «ISPACE» коворкинг орталағында Президент Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар.

Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жаста!

11 Окт 2018 64

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Көптілді білім беру факультетіне қарасты «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының аға оқытушысы Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жасқа толды.

Бизнес-сұхбат

11 Окт 2018 38

28 қыркүйекте Атырау облысы бойынша «Даму» Кәсіпкерлікті дамыту Қоры аймақтық филиалында «Бизнес-Фитнес» жобасы аясында  ұйымдастырылған тәжірибелі кәсіпкер, «АлиДан Медикал» ЖШС директоры, «Республикалық Медициналық Академия»  ЖШС АФ директоры,  Атырау облысы бойынша «Қазақстан Стоматологиялық Ассоциациясы» төрағасы, профессор, Рhd доктор Тишбаев Құрал Мұратұлымен бизнес сұхбаттасу кеші өтті.