Университет командасы республикалық «ARSU IT Spring» олимпиадасына қатысты

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы 2017 жылы 21-22 сәуірде Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті базасында өткен «ARSU IT Spring» программалау бойынша Республикалық олимпиадасына қатысты.

Олимпиадаға республикамыздың 11 жоғары оқу орындарының ұсынылған программалау тілдерінде тиімді алгоритмдерді тауып, қатесіз және тез программалайтын үздік студенттері қатысты.

Олимпиада командалық және жеке біріншілік түрінде өткізілді. Бірінші кезеңде ЖОО команда мүшелері тапсырмаларды бірлесе отырып шешеді. Бірінші кезең нәтижелері бойынша жеңімпаз командалар анықталды. Екінші кезең бірінші кезеңнің қорытындысынан тәуелсіз өткізілді. Екінші кезең нәтижелері бойынша жеңімпаз студенттер анықталды.

АтМУ командасы құрамында университет намысын 5В011100-Информатика мамандығы 3-курс студенті Қабиденова Айзада, 5В060200-Информатика мамандығы 2-курс студенті Жанболаев Бекжан, 5В011100-Информатика мамандығы 1-курс студенті Аманкусова Лаура қорғады.

Олимпиада нәтижесінде АтМУ студенттері 11 команданың ішінде жеңімпаз атанып, 1-орынды жеңіп алды. Жеке біріншілікте Қабиденова Айзада жүлделі 2-орынға ие болды. Команда жетекшісі қауымдастырылған профессор Ғ.Салтанова

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 42

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 35

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 251

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 101

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 202

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.