Университет командасы республикалық «ARSU IT Spring» олимпиадасына қатысты

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы 2017 жылы 21-22 сәуірде Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті базасында өткен «ARSU IT Spring» программалау бойынша Республикалық олимпиадасына қатысты.

Олимпиадаға республикамыздың 11 жоғары оқу орындарының ұсынылған программалау тілдерінде тиімді алгоритмдерді тауып, қатесіз және тез программалайтын үздік студенттері қатысты.

Олимпиада командалық және жеке біріншілік түрінде өткізілді. Бірінші кезеңде ЖОО команда мүшелері тапсырмаларды бірлесе отырып шешеді. Бірінші кезең нәтижелері бойынша жеңімпаз командалар анықталды. Екінші кезең бірінші кезеңнің қорытындысынан тәуелсіз өткізілді. Екінші кезең нәтижелері бойынша жеңімпаз студенттер анықталды.

АтМУ командасы құрамында университет намысын 5В011100-Информатика мамандығы 3-курс студенті Қабиденова Айзада, 5В060200-Информатика мамандығы 2-курс студенті Жанболаев Бекжан, 5В011100-Информатика мамандығы 1-курс студенті Аманкусова Лаура қорғады.

Олимпиада нәтижесінде АтМУ студенттері 11 команданың ішінде жеңімпаз атанып, 1-орынды жеңіп алды. Жеке біріншілікте Қабиденова Айзада жүлделі 2-орынға ие болды. Команда жетекшісі қауымдастырылған профессор Ғ.Салтанова

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 21

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.

Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

14 Май 2019 62

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

"StartupBolashak - Менің арманым" ұлттық байқауы

12 Май 2019 96

Жастардың, жас стартаптардың бизнес-жобаларының жүзеге асуына жол ашатын бірден-бір байқау - «StartupBolashak – Менің арманым» ұлттық байқауы. Жастардың бизнес-жобаларының ұлттық байқауының өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде алғашқы кезеңі қорытындыланды.

Желбіре, Жеңіс алауы!

12 Май 2019 88

9 мамыр - Ұлы Жеңістің 74 жылдығы мерекесінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылары мен студенттері Атырау қаласындағы "Жеңіс саябағында" Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің рухына бас иіп, гүл шоқтарын қойды.