«Жігіт сұлтаны – 2017»

Кеше яғни, 4 мамырда университетімізде  жастар саясаты департаментінің ұйымдастыруымен алғаш  рет «Жігіт сұлтаны - 2017» байқауы өткен болатын.

Мақсаты – қабілетті, білімді, спортқа икемді, еңбекке бейімді, сегіз қырлы - бір сырлы, студентті анықтау. Байқау үш бөлімнен тұрды: бірінші бөлім – таныстыру, екінші бөлім – сұрақ – жауап, яғни қатысушылар салт – дәстүр бойынша қойылған сұрақтарға жауап берді. Үшінші бөлім «Жігітке жеті өнерде аз» тақырыпқа сай жігіттер өнерлерін ортаға салды. Және де атқа міну, кір тасын көтеу секілді споттық сайыстардан да бақ сынады. 8 студент қатысқан бұл байқауда, барлық қатысушылар ақшалай және алғыс хатпен марапатталды. Әділқазылардың қорытынды шешімі бойынша 10000 теңгелік сертификатпен 3 орынды журналистика мамандығының 2 курс студенті Таңатаров Қуаныш, жүлделі 2 орынды 20000 теңгелік сертификатпен қаржы мамандығының 1 курс студенті Қуанғалиев Хайдар иеленді. Ерекше өнерімен көрерменді таңқалдырған дене шынықтыру және спорт мамандығының 4 курс студенті Сапаров Ершат «Жігіт сұлтаны - 2017» атағына лайық деп танылып, 30000 теңгелік сертификатпен марапатталды. Айта кетсек, Ершат Мемлекеттік күзет қызметі, 0112 әскери бөлімі Президенттік полкі «Айбын» қатарында қызмет етіп келген болатын. Барлық қатысушыларды жеңістерімен қатар 7 – мамыр Отан қорғаушылар күнімен құттықтаймыз!

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ,

журналистика мамандығының 3 курс студенті

18 Апр 2019 12

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 59

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 49

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 35

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.

«Алма тарату» акциясы өтті

17 Апр 2019 42

Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  студенттердің ұйымдастыруымен «Ұлы даланың жеті қыры» бағдарламалық мақаласын насихаттау, Қазақстан алманың «тарихи отаны» екендігін дәріптеу мақсатында «Алма тарату» акциясы өтті.