«Жігіт сұлтаны – 2017»

Кеше яғни, 4 мамырда университетімізде  жастар саясаты департаментінің ұйымдастыруымен алғаш  рет «Жігіт сұлтаны - 2017» байқауы өткен болатын.

Мақсаты – қабілетті, білімді, спортқа икемді, еңбекке бейімді, сегіз қырлы - бір сырлы, студентті анықтау. Байқау үш бөлімнен тұрды: бірінші бөлім – таныстыру, екінші бөлім – сұрақ – жауап, яғни қатысушылар салт – дәстүр бойынша қойылған сұрақтарға жауап берді. Үшінші бөлім «Жігітке жеті өнерде аз» тақырыпқа сай жігіттер өнерлерін ортаға салды. Және де атқа міну, кір тасын көтеу секілді споттық сайыстардан да бақ сынады. 8 студент қатысқан бұл байқауда, барлық қатысушылар ақшалай және алғыс хатпен марапатталды. Әділқазылардың қорытынды шешімі бойынша 10000 теңгелік сертификатпен 3 орынды журналистика мамандығының 2 курс студенті Таңатаров Қуаныш, жүлделі 2 орынды 20000 теңгелік сертификатпен қаржы мамандығының 1 курс студенті Қуанғалиев Хайдар иеленді. Ерекше өнерімен көрерменді таңқалдырған дене шынықтыру және спорт мамандығының 4 курс студенті Сапаров Ершат «Жігіт сұлтаны - 2017» атағына лайық деп танылып, 30000 теңгелік сертификатпен марапатталды. Айта кетсек, Ершат Мемлекеттік күзет қызметі, 0112 әскери бөлімі Президенттік полкі «Айбын» қатарында қызмет етіп келген болатын. Барлық қатысушыларды жеңістерімен қатар 7 – мамыр Отан қорғаушылар күнімен құттықтаймыз!

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ,

журналистика мамандығының 3 курс студенті

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 8

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 10

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті. Байқауда қатысушылардың көркем мәтінді оқу шеберлігімен қатар, дауыс мәнеріне және тіл тазалығына, көркем мәтінді таңдау талғамы мен сахнада өзін-өзі ұстауына баса мән берілді. Өңірімізде ұйымдастырылған шарада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика мамандығының 1 курс студенті Ақбаян Жасұланқызы 3-орынды жеңіп алды. Курс кураторы М.Т.Мукашева.  Ақбаянға алдағы уақытта да бағындырар белестерінің биік болып, жеңіс тұғырынан көрінуіне тілектеспіз.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 6

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті. Дөңгелек  үстелге  стандарттау және сертификаттау саласындағы мамандар мен 5В073200-Стандарттау және сертификаттау мамандығының студенттері қатысты.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 14

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.

«StudentDigitalFest» конкурсына қатысу шарттары

18 Окт 2019 8

KAZENERGY» қауымдастығы «StudentDigitalFest»  Зияткерлік командалық конкурсына қабылдау басталғанын хабарлайды