«Жігіт сұлтаны – 2017»

Кеше яғни, 4 мамырда университетімізде  жастар саясаты департаментінің ұйымдастыруымен алғаш  рет «Жігіт сұлтаны - 2017» байқауы өткен болатын.

Мақсаты – қабілетті, білімді, спортқа икемді, еңбекке бейімді, сегіз қырлы - бір сырлы, студентті анықтау. Байқау үш бөлімнен тұрды: бірінші бөлім – таныстыру, екінші бөлім – сұрақ – жауап, яғни қатысушылар салт – дәстүр бойынша қойылған сұрақтарға жауап берді. Үшінші бөлім «Жігітке жеті өнерде аз» тақырыпқа сай жігіттер өнерлерін ортаға салды. Және де атқа міну, кір тасын көтеу секілді споттық сайыстардан да бақ сынады. 8 студент қатысқан бұл байқауда, барлық қатысушылар ақшалай және алғыс хатпен марапатталды. Әділқазылардың қорытынды шешімі бойынша 10000 теңгелік сертификатпен 3 орынды журналистика мамандығының 2 курс студенті Таңатаров Қуаныш, жүлделі 2 орынды 20000 теңгелік сертификатпен қаржы мамандығының 1 курс студенті Қуанғалиев Хайдар иеленді. Ерекше өнерімен көрерменді таңқалдырған дене шынықтыру және спорт мамандығының 4 курс студенті Сапаров Ершат «Жігіт сұлтаны - 2017» атағына лайық деп танылып, 30000 теңгелік сертификатпен марапатталды. Айта кетсек, Ершат Мемлекеттік күзет қызметі, 0112 әскери бөлімі Президенттік полкі «Айбын» қатарында қызмет етіп келген болатын. Барлық қатысушыларды жеңістерімен қатар 7 – мамыр Отан қорғаушылар күнімен құттықтаймыз!

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ,

журналистика мамандығының 3 курс студенті

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 40

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 35

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 240

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 100

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 198

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.