Студентіміз жеңімпаз атанды

27  cәуірде Астрахан қаласында жеңіл атлет, спринтер, педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент Анатолий Демановты еске алуға арналған сайыс өтті.

Сайысты Астрахан мемлекеттік техникалық университеті өткізді. Оған  Атырау мемлекеттік университеті дене шынықтыру және спорт мамандығының 2 курс студенті Дәуір Жоламан қатынасты. Бабы мен бағы келіскендер арасында біздің студентіміз үздіктер қатарынан көрінді. Сайыс нәтижесінде Дәуір Жоламан І орынды жеңіп алды. 800 метр қашықтықта бірден суырылып алға шықты да, ешкімге мүмкіндік берген жоқ,  уақыты 2 минут 09 сек.

Алда  6 мамыр күні өтетін қалалық марафонда өнер көрсететін оған жеңіс тілейміз!

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 9

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.