Студентіміз жеңімпаз атанды

27  cәуірде Астрахан қаласында жеңіл атлет, спринтер, педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент Анатолий Демановты еске алуға арналған сайыс өтті.

Сайысты Астрахан мемлекеттік техникалық университеті өткізді. Оған  Атырау мемлекеттік университеті дене шынықтыру және спорт мамандығының 2 курс студенті Дәуір Жоламан қатынасты. Бабы мен бағы келіскендер арасында біздің студентіміз үздіктер қатарынан көрінді. Сайыс нәтижесінде Дәуір Жоламан І орынды жеңіп алды. 800 метр қашықтықта бірден суырылып алға шықты да, ешкімге мүмкіндік берген жоқ,  уақыты 2 минут 09 сек.

Алда  6 мамыр күні өтетін қалалық марафонда өнер көрсететін оған жеңіс тілейміз!

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 14

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 28

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 33

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 56

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 44

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.