Студентіміз жеңімпаз атанды

27  cәуірде Астрахан қаласында жеңіл атлет, спринтер, педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент Анатолий Демановты еске алуға арналған сайыс өтті.

Сайысты Астрахан мемлекеттік техникалық университеті өткізді. Оған  Атырау мемлекеттік университеті дене шынықтыру және спорт мамандығының 2 курс студенті Дәуір Жоламан қатынасты. Бабы мен бағы келіскендер арасында біздің студентіміз үздіктер қатарынан көрінді. Сайыс нәтижесінде Дәуір Жоламан І орынды жеңіп алды. 800 метр қашықтықта бірден суырылып алға шықты да, ешкімге мүмкіндік берген жоқ,  уақыты 2 минут 09 сек.

Алда  6 мамыр күні өтетін қалалық марафонда өнер көрсететін оған жеңіс тілейміз!

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 7

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 9

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 11

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 15

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.

Талғат Сырбаз - жеңімпаз!

3 Дек 2019 13

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті Талғат Сырбаз жеңімпаз атанды!