Студентіміз жеңімпаз атанды

27  cәуірде Астрахан қаласында жеңіл атлет, спринтер, педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент Анатолий Демановты еске алуға арналған сайыс өтті.

Сайысты Астрахан мемлекеттік техникалық университеті өткізді. Оған  Атырау мемлекеттік университеті дене шынықтыру және спорт мамандығының 2 курс студенті Дәуір Жоламан қатынасты. Бабы мен бағы келіскендер арасында біздің студентіміз үздіктер қатарынан көрінді. Сайыс нәтижесінде Дәуір Жоламан І орынды жеңіп алды. 800 метр қашықтықта бірден суырылып алға шықты да, ешкімге мүмкіндік берген жоқ,  уақыты 2 минут 09 сек.

Алда  6 мамыр күні өтетін қалалық марафонда өнер көрсететін оған жеңіс тілейміз!

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 51

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 39

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 300

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 104

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 210

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.