Досмұхамедов университеті – үздік ондықта!

IREG — Академиялық ранжирлеу мен басымдық бойынша Халықаралық обсерватория (қысқаша - IREG обсерваториясы) сайтында білім сапасын қамтамасыз ету бойынша тәуелсіз агенттігi – рейтинг ұйымның 2021 жылғы қазақстандық үздік жоғары оқу орындарының ұлттық рейтингісі жарияланды. Рейтингтің басты индикаторлары ретінде білім беру бағдарламаларының нарыққа қажеттілігі, түлектердің жұмысқа орналасуы, университеттердің ғылыми әлеуеті және ЖОО-ның тағы басқа қызметтері зерделенеді. Бұл құжат бойынша көпсалалы жоғары оқу орындары арасында Досмұхамедов атындағы Атырау университеті үздік ондыққа енді.  Бұған дейін мысалы, 2016 жылы – 17 орында, 2020 жылы – 15 орында болған едік. Бұл білім ордасы ұжымның үлкен еңбегінің нәтижесі. Алдағы мақсатымыз - алғашқы жетілік қатарына ену.