Мектеппен байланыс

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мамандықтарын насихаттау мақсатында кафедралар тарапынан түрлі іс-шаралар ұйымдастырылады.

Атап айтқанда, университеттің тәжірибелі оқытушылары мектептерге барып, биылғы ҰБТ ерекшеліктері жайында баяндап, жастарға мамандық таңдауда кеңестер жүргізуде. Осындай кездесуді жақында оқу орнының Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасының оқытушылары Атырау қаласының №2 орта мектебі мен №34 лингвистикалық мектеп-гимназиясына өткізді. Оқытушылар мектеп мұғалімдерімен шетел тілдерін оқыту мәселесі, оқушылардың ағылшын және басқа да шетел тілдеріне деген қызығушылығы, тиімді әдістерді қолдану тәсілдері жайында пікір алмасты. Сондай-ақ жоғары сынып оқушыларымен кездесіп, оларға мамандық таңдауға қатысты кеңестерін айтып, кәсіби бағдар жұмыстарын жүргізді.

Электрондық коммерцияны жылжыту бойынша семинар

27 Янв 2020 1

2020 жылдың 24 қаңтарында 5В050600-Экономика мамандығының 1 курс студенттері, экономика және құқық факультетінің экономика кафедрасының аға оқытушылары Карамулдина А.А., Тлепова Г.Б., Зинуллина А.И. жетекшілігімен, интернет-сауданың Қазақстан еліндегі провайдері АҚ «Қазпочта» АҚ ұйымдастырған «Интернет-дүкен: оны қалай құру және жылжыту керек» тақырыбындағы маркетингтік семинарға қатысты.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 59

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 73

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 53

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 152

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.