Мектеппен байланыс

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мамандықтарын насихаттау мақсатында кафедралар тарапынан түрлі іс-шаралар ұйымдастырылады.

Атап айтқанда, университеттің тәжірибелі оқытушылары мектептерге барып, биылғы ҰБТ ерекшеліктері жайында баяндап, жастарға мамандық таңдауда кеңестер жүргізуде. Осындай кездесуді жақында оқу орнының Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасының оқытушылары Атырау қаласының №2 орта мектебі мен №34 лингвистикалық мектеп-гимназиясына өткізді. Оқытушылар мектеп мұғалімдерімен шетел тілдерін оқыту мәселесі, оқушылардың ағылшын және басқа да шетел тілдеріне деген қызығушылығы, тиімді әдістерді қолдану тәсілдері жайында пікір алмасты. Сондай-ақ жоғары сынып оқушыларымен кездесіп, оларға мамандық таңдауға қатысты кеңестерін айтып, кәсіби бағдар жұмыстарын жүргізді.

«Студенттік өмір-қызықты көңіл»

19 Ноя 2019 7

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 17-қараша студенттер күніне орай  көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен «Студенттік өмір-қызықты көңіл» атты мерекелік шара өтті.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 36

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.

«Әділеттілік –заң қағидалары» тақырыбында дөңгелек үстел ұйымдастырылды

15 Ноя 2019 6

14-ші қараша күні №4 оқу корпусында орналасқан «Экономика және құқық» факультетінің оқу залында, Азаматтық құқықтық пәндер кафедрасының оқытушылары және 2 курс студенттері арасында «Әділеттілік –заң қағидалары» тақырыбында дөңгелек үстел ұйымдастырылды.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 94

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 172

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.