Мектеппен байланыс

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мамандықтарын насихаттау мақсатында кафедралар тарапынан түрлі іс-шаралар ұйымдастырылады.

Атап айтқанда, университеттің тәжірибелі оқытушылары мектептерге барып, биылғы ҰБТ ерекшеліктері жайында баяндап, жастарға мамандық таңдауда кеңестер жүргізуде. Осындай кездесуді жақында оқу орнының Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасының оқытушылары Атырау қаласының №2 орта мектебі мен №34 лингвистикалық мектеп-гимназиясына өткізді. Оқытушылар мектеп мұғалімдерімен шетел тілдерін оқыту мәселесі, оқушылардың ағылшын және басқа да шетел тілдеріне деген қызығушылығы, тиімді әдістерді қолдану тәсілдері жайында пікір алмасты. Сондай-ақ жоғары сынып оқушыларымен кездесіп, оларға мамандық таңдауға қатысты кеңестерін айтып, кәсіби бағдар жұмыстарын жүргізді.

“Kids University” шақырады!

25 Мар 2019 1

Балалар Университетінің жаздық маусымының ашылуы

«Латын негізді қазақ жазуы: ономастикалық-графикалық кеңістік мәселелері»

25 Мар 2019 5

2019 жылы 15 наурызында сағат 9:00 де Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ғылыми кеңес залында Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті, Филология және көптілді білім беру институты Академик С.Қирабаев атындағы Қазақ тілі мен әдебиет кафедрасы және Латын ғылыми-практикалық орталығының ұйымдастыруымен «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағарламасыда көрсетілген концептуалды негіздерін іске асыру мақсатында  «Латын негізді қазақ жазуы: ономастикалық-графикалық кеңістік мәселелері» атты республикалық onlain-вебинар жұмысы өтті.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 68

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 50

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.