Мектеппен байланыс

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мамандықтарын насихаттау мақсатында кафедралар тарапынан түрлі іс-шаралар ұйымдастырылады.

Атап айтқанда, университеттің тәжірибелі оқытушылары мектептерге барып, биылғы ҰБТ ерекшеліктері жайында баяндап, жастарға мамандық таңдауда кеңестер жүргізуде. Осындай кездесуді жақында оқу орнының Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасының оқытушылары Атырау қаласының №2 орта мектебі мен №34 лингвистикалық мектеп-гимназиясына өткізді. Оқытушылар мектеп мұғалімдерімен шетел тілдерін оқыту мәселесі, оқушылардың ағылшын және басқа да шетел тілдеріне деген қызығушылығы, тиімді әдістерді қолдану тәсілдері жайында пікір алмасты. Сондай-ақ жоғары сынып оқушыларымен кездесіп, оларға мамандық таңдауға қатысты кеңестерін айтып, кәсіби бағдар жұмыстарын жүргізді.

Бүгін «НұрОтан» партиясының хатшысы -ҒабидоллаАбдоллаұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды

12 Сен 2019 31

Партия хатшысы алдымен оқу орнымен танысып, жастармен кездесу өткізді. Мұнда Президент Жолдауы жайында әңгімелер өріліп, Жолдауды іске асыру жолдары тілге тиек етілді. Жастармен кездесуде ашық әңгіме жүргізген Ғабидолла Абдоллаұлы жатақхана мәселесін де сөз етті. Студенттердің жатын орындарымен танысып, мән-жайды білген партия хатшысы өз сөзін былайша өрбітті.

Жолдауды талдау

12 Сен 2019 40

ҚазақстанРеспубликасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың «Сындарлы қоғамдық диалог – қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» – атты Қазақстан халқына Жолдауы 5 қыркүйек күні Атырау қаласының халыққа көмек көрсету орталығында  талқыланды.

Бизнеске бастар жол

12 Сен 2019 21

Бүгін университетімізде  Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің мемлекеттік тапсырмасы шеңберінде «Жастар» ғылыми-зерттеу орталығы  «Мемлекеттік бағдарламалар арқылы жастарға кәсіпкерлікті қалай ашып, дамытуға болады» тақырыбында вебинар өткізді.