Дін-тәрбиенің рухани тірегі

"Дін-тәрбиенің рухани тірегі" тақырыбында Жастар Саясаты департаментінің ұйымдастыруымен ҚМДБ Уағыз-насихат бөлімінің меңгерушісі және  Ғұламалар кеңесінің хатшысы Мансұров Батыржан Берденұлымен онлайн кездесу болды. Кездесу форматы "сұрақ-жауап" ретінде болғандықтан Дін ұстазы студенттерді мазалаған сан-сауалға жауап беріп, қазақ халқы ұстанып келе жатырған дәстүрлі діннің ұғымын айрықша түсіндірді. Онлайн конференцияға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің Басқарма-төрағасы Ректор Саламат Нұрмұханұлы, Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі проректор Қойшығұлова Ләйлә Ерболатқызы және Жастар саясаты департаментінің директоры Қорған Бибінұр Бүркітқызы қатысып, студенттеріміздің ғылыммен қатар, діни білім жағынан сауатты болу керек екенін айтып, Батыржан Берденұлына өз ризашылығын білдірді.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

14 Июн 2021 18