Онлайн кездесу: Көктемгі сессияға дайындық

22 сәуірде Инновациялық білім беру факультеті деканы Мұханбетжанова Ақмарал Өтепбергенқызы 2020-2021 оқу жылының 2-ші жарты жылдығында академиялық күнтізбеге сәйкес барлық оқу нысаны бойынша көктемгі емтихандық сессияға дайындық туралы студенттер мен магистранттарға арналған тікелей эфир өткізді.

Тікелей эфирде көктемгі емтихандық сессияны тапсыру мерзімдері, прокторинг және академиялық адалдықты сақтау, ағымдағы емтихандарды қашықтықтан өткізу формалары туралы мағұлмат берілді. Сонымен қатар, қорытынды мемлекеттік аттестаттау жөнінде баяндады.

Студенттер мен магистранттар тарапынан келген толассыз сұрақтарға Ақмарал Өтепбергенқызы нақты жауап берді.

Тікелей эфир соңында факультет деканы студенттерге сәттілік тілеп, сақтық шараларын ұстануға шақырды.