Студенттер арасында өткен эссе байқауы қорытындыланды

«Гуманитарлық ғылымдар және өнер» факультеті, «Қазақстан және дүниежүзі тарихы» кафедрасының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 30-жылдығына орай «Тәуелсіздік – мәңгілік елдің тұғыры» тақырыбында студенттер арасында эссе байқауы өтті.

Байқаудың мақсаты Қазақстан Тәуелсіздігінің қалыптасу кезеңіндегі ел жетістіктеріне мақтаныш көрсету және ұлт жоспарын және «Мәңгілік Ел» жалпы ұлттық отаншылдық идеясын жүзеге асыруда жастар алдына қойылған міндеттерді ұғыну, өз Отанын, туған жерін қадірлеуге дағдыландыру болып табылады.

Қазақстан Тәуелсіздігінің құндылықтарын насихаттау мақсатында ұйымдастырылған эссе байқауына «Тарих» мамандығы бойынша 1-2 курс студенттері онлайн форматта қатысты.

Әділ қазылар мүшесі өз пікірлерін жеткізіп, болашақта студенттерге ізденіс пен талпыныстарын арттыруына тілек білірді. Үздік жазылған эссе жеңімпаздары анықталып, қатысушылар сертификаттар және дипломдармен марапатталды.

Әділқазылардың шешімі бойынша І орын - Тарих пәні мұғалімі, тарихшы-зерттеуші, гуманитарлық пәндер оқытушысы мамандығының 2 курс студенті Бисенов Данияр Аманжолұлына, ІІ орын - Тарих пәні мұғалімі, тарихшы-зерттеуші, гуманитарлық пәндер оқытушысы мамандығының 1 курс студенті Халимуллаева Ақтілек Аманжолқызы мен Тарих пәні мұғалімі, тарихшы-зерттеуші, гуманитарлық пәндер оқытушысы мамандығының 2 курс студенті Кисаева Дәметкен Мүсілімқызына, ІІІ орын - Тарих пәні мұғалімі, тарихшы-зерттеуші, гуманитарлық пәндер оқытушысы мамандығының 1 курс студенті Абай Алмас Асхатұлы, Тарих пәні мұғалімі, тарихшы-зерттеуші, гуманитарлық пәндер оқытушысы мамандығының 2 курс студенті Орынбасаров Серікжан, Тарихшы-зерттеуші, гуманитарлық пәндер оқытушысы мамандығының 2 курс студенті Байдуллаева Мадина Аманжолқызына берілді. Эссе жеңімпаздарын құттықтаймыз!