Бухарест қаласындағы Политехникалық университеті қазақстандық студенттерге 4 стипендия ұсынады

2021-2022 оқу жылында Бухарест қаласындағы Политехникалық университеті (UPB) шетел тілдері инженериясы факультетінің аясында ағылшын тіліндегі бакалавриат бағдарламалары үшін қазақстандық студенттерге 4 стипендия ұсынады.
Анықтама: мамандықтар арасында
- машина жасау;
- химиялық машина жасау;
- қолданбалы электроника;
- компьютерлер, ақпараттық технологиялар және т.б.
Сонымен бірге, конкурстық іріктеуден өткен қазақстандық студенттер үшін UPB жеңілдіктер ұсынады - бүкіл оқу кезеңі ішінде университеттік алымдарды төлеуден босату және университет жатақханаларында тұрғаны үшін 10% жеңілдік. Бұдан басқа, UPB ықтимал талапкерлерді ү. ж. 1-5 наурызда оқу бағдарламалары туралы онлайн-презентацияға қатысуға шақырады
(https://international.upb.ro/news-and-events/view/event/en-a-peek-into-the-upbstudy-programs).
Айта кету керек, UPB бай тарихқа ие (200 жылдан астам) және Румынияның жетекші ғылыми-зерттеу және білім беру университеттерінің бірі болып табылады.

Dear friends!

12 Мар 2021 579

Құрметті әріптестер!!!

2 Мар 2021 586

Сіздерді 2021 жылғы 24-26 мамырда онлайн режимде өтетін «Әкімшілік құқық және әкімшілік юрисдикция» атты Халықаралық симпозиум жұмысына қатысуға шақырамыз.