Түрік тілі курсы басталды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің профессор-оқытушылар құрамына деңгейлі түрік тілі курсы басталды.

Түрік тілі оқытушысы Фатма Гүл Гүрбүз, Түркия Республикасының Ұлттық білім министрлігінен Нұр-Сұлтандағы Түркия елшілігі тарапынан Атырау университетіне бөлінген волонтер-оқытушы. Түркия университетінің рейтингінде бірінші орында тұрған Хаджетепе университетінің түрік әдебиеті бағыты бойынша докторант.

Басқарма төрағасы-ректор Саламат Нұрмұханұлы алғашқы сабаққа қатысып сабақ барысына сәттілік тіледі.

Түрік тілін деңгейлеп оқыту курсы 7 желтоқсан мен 7 шілде аралығында жүргізеді. Мақсатымыз курстың нәтижесінде оқытушыларымыздың біліктілігін арттыру мақсатында Түркияда жазғы оқу ұйымдастыру. Келесі оқу жылында мүмкіндігінше Түркия университеттеріне оқытушыларымыз үшін Академиялық ұтқырлық бағдарламасын ұйымдастырып, тәжірибелерін арттырып, оқу процесінің сапасын арттыру.

Dear friends!

12 Мар 2021 577

Құрметті әріптестер!!!

2 Мар 2021 584

Сіздерді 2021 жылғы 24-26 мамырда онлайн режимде өтетін «Әкімшілік құқық және әкімшілік юрисдикция» атты Халықаралық симпозиум жұмысына қатысуға шақырамыз.