Білімнің мініп тұлпарын

2019 жылдың 25-26 сәуір күндері Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті  5В011700-Қазақ тілі мен әдебиеті мамандығы студенттері С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университетінде өткен ХІ республикалық пәндік олимпиадасына қатысып, жүлделі оралды.

Студенттердің білімдері бәсекеге түскен додаға еліміздің түкпір-түкпірінен 25 команда қатысты. Қатысушылар түрлі тапсырмалардан тұратын 4 кезең бойынша сынға түсті. Университетіміз бойынша аталмыш білім додасына Қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 3, 4 курс студенттері - Нұржай Аманова, Гүлмарал Өтенова, Әсемгүл Тынысовадан құрылған «Жерұйық» командасы қатысып,жоғары нәтиже көрсетті. Нәтижесінде жалпыкомандалық есепте «Жерұйық» командасы ІІІ орынды иеленді. Топ жетекшісі – Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының меңгерушісі, филология ғылымдарының кандидаты А.С.Елеуова екендігін атап өткіміз келеді. Білімімен оқ бойы озық шыққан студенттерімізге алдағы уақытта да бағындырар белестеріңіз биік болсын деген тілек білдіреміз.