“QUIZ” ИНТЕЛЛЕКТУАЛДЫҚ САЙЫСЫ ӨТТІ

Көптілді білім беру факультетінде "Факультет QUIZ"интеллектуалдық сайысы өтті. Сайыстың мақсаты студенттердің интеллектілік белсенділігін арттырып, логикалық ойлау қабілетін дамыту. Интелектуалдық сайысқа факультеттегі мамандықтар түгел қатысып, өз белсенділіктерін көрсетті. Әр топ кураторлары бірге қатысқан тартысты додаға, командалар ерекше дайындықпен келген. Ал сайыс сұрақтары пәндік білім бағдарламасы және әртүрлі тақырыптағы интеллектуалдық сұрақтарды қамтыған. Сайыс нәтижесінде І орынды Шет тілі мамандығының “Жаужүрек мың қыз” тобы иеленді. ІІ орынды Қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының “АСУ” тобы иеленсе, ІІІ орынды Қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 1 -курс студенттері қанжығасына байлады. Факультет студенттерінің танымдық қызығушылығын арттырып, ой-санасына сілкініс жасаған тамаша ойын болды.