«Метрологиядағы стандарттың алатын орны» тақырыбында дөңгелек үстел өтті

2019 жылдың 20-шы мамыр күні физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен «Метрологиядағы стандарттың алатын орны» тақырыбында дөңгелек үстел өтті.

Дөңгелек үстелге Техникалық реттеу және метрология комитетінің Атырау облысы бойынша департаментінің басшысы С.Г.Камешева, «Ұлттық сараптау және сертификаттау орталығы» АҚ Атырау филиалының директоры Н.К.Орунбаев, «Атырау - Жарық» АҚ метрологиялық қызметінің бастығы К.А.Атыханов, профессор-оқытушылар құрамы және 5В073200-Стандарттау, сертификаттау және метрология, 5В073200-Стандарттау және сертификаттау мамандығының студенттері қатынасты.

Дөңгелек үстел барысында қатынасқан қонақтар дүниежүзілік метрология күнімен құттықтап, баяндама жасады. ҚР «Өлшем бірлігін қамтамасыз ету туралы» Заңындағы жаңа өзгерістер талқыланып, маңызды ой-пікірлер ортаға салынды. Білікті мамандар мен студенттер арасында жақсы дәрежеде байланыс орнады.