1-курс студенттеріне "Welcome Party" өтті

15 қыркүйек күні физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің белсенді студенттері биылғы 1 курс студенттеріне арналған белсенділер қатарына қосу мақсатында "Welcome Party" өткізді. Шара басында факультет деканы мен декан орынбасарлары сөз сөйлеп, студенттерге білім жолында үлкен жетістіктер тілеп, адам өміріндегі ең қызықты кезең студенттік шақты естен кетпестей етіп өткізуге шақырды.
Әрі қарай шара белсенді студенттердің дайындаған концерттік бағдарламасымен, қызықты ойындарымен ұласты. Университет кітапханасында басталған шара ашық спорт алаңында жалғасын тауып, түрлі логикалық және спорттық ойындар ұйымдастырылды. Шара соңында 1 курс студенттері алған әсерлерімен бөлісіп, бірқатар студенттер белсенділер қатарына қосылды.