Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті. Жаңалықтар

Амангелді Шамғонұлы Махамбет атындағы сыйлықтың иегері

Найза мен қаламды қатар ұстаған жалынды ақын, ержүрек батыр Махамбет мұрасы – ұрпаққа ұран, елдік пен ерліктің өшпес рухы. Мемлекет басшысының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру», «Ұлы даланың жеті қыры» мақалалары аясында ақын шығармаларын қастерлеп, насихаттау ісіне үлес қосып жүрген өнер қайраткерлеріне Махамбет атындағы республикалық сыйлық табысталды.

Сыйлыққа ие болғандар арасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, ҚР тарих және қоғамдық ғылымдар Академиясының академигі Амангелді Шамғонов та бар.
Құрметті Амангелді Шамғонұлы сізді Махамбет атындағы сыйлықтың иегері және Қазақстанның үздік өлкетанушысы атағын алуыңызбен шын жүректен құттықтаймыз!
Әркез еңбегіңіз еленіп, шығармашылық табыстарға жете беріңіз!

«Atyraý radiosy»-ның жаңа радиостудиясы ашылды

1 Июл 2019 13

Байланыс және ақпарат қызметкерлері күніне орай Атырауда «Қазақстан» республикалық телерадиокорпорациясы» АҚ Атырау облыстық филиалына қарасты «Atyraý radiosy»-ның жаңа радиостудиясы ашылып, жаңа радиотаратқышы іске қосылды.

СМИ: выжить в условиях дезинформации

1 Июл 2019 9

Какие существуют отличия в подготовке кадров для средств массовой информации вчера и сегодня? Что меняется уже сейчас на рынке печатных периодических изданий?

АТЫРАУ ТЕЛЕРАДИОСЫНЫҢ БЕС ЖАҢАЛЫҒЫ

27 Июн 2019 10

Кәсіби мерекеге орайластырылған іс-шара аясында сондай-ақ, «Atyraý» телерадиосының жаңа салынған жапсарлас ғимараты мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетімен бірлескен жобаның тұсаукесер рәсімі өтті. https://turkystan.kz/article/82097-atyrau-teleradiosyny-bes-zha-aly- гиперсілтемесін міндетті түрде қойыңыз.