Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті. Жаңалықтар

"Алаш тарихының Ақтаңдақтары" тақырыбындағы ашық сабақ

14-Наурыз күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Мәңгілік Ел" ғылыми зерттеу орталығының директоры, тарих ғылымдарының докторы, профессор Аққали Қабижанұлы Ахмет Студенттерге "Алаш тарихының Ақтаңдақтары"деген ауқымды тақырыпта ашық сабағын өткізді.

Сабақтың негізгі мақсаты: Жастарды Қазақтың тарихын білуге, тарихта орны қалған ұлы тұлғаларымыздың тарихын біліп, ұлықтау. Алаш тарихының тереңде жатқан қыр сырларына үңілу.

«Atyraý radiosy»-ның жаңа радиостудиясы ашылды

1 Июл 2019 13

Байланыс және ақпарат қызметкерлері күніне орай Атырауда «Қазақстан» республикалық телерадиокорпорациясы» АҚ Атырау облыстық филиалына қарасты «Atyraý radiosy»-ның жаңа радиостудиясы ашылып, жаңа радиотаратқышы іске қосылды.

СМИ: выжить в условиях дезинформации

1 Июл 2019 9

Какие существуют отличия в подготовке кадров для средств массовой информации вчера и сегодня? Что меняется уже сейчас на рынке печатных периодических изданий?

АТЫРАУ ТЕЛЕРАДИОСЫНЫҢ БЕС ЖАҢАЛЫҒЫ

27 Июн 2019 10

Кәсіби мерекеге орайластырылған іс-шара аясында сондай-ақ, «Atyraý» телерадиосының жаңа салынған жапсарлас ғимараты мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетімен бірлескен жобаның тұсаукесер рәсімі өтті. https://turkystan.kz/article/82097-atyrau-teleradiosyny-bes-zha-aly- гиперсілтемесін міндетті түрде қойыңыз.