Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті. Жаңалықтар

Алғыс айтамыз

Аудандық «Дендер» газетінің 2018 жылғы 8 ақпандағы №6 (8157) санында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті профессоры, тарих ғылымдарының докторы Аққали Ахметтің «Оралмай қалған боздақтар» атты мақаласынан соғыстан хабарсыз кеткен бауырымыз Өтешов Табылды туралы 77 жылдан  кейін дерегін оқып, көзімізге жас тұнды.

Осыншама жылдар бойы қайран боздақтың есімін де атауға үрейленіп жүргенімізде оның тұтқынға түсіп, ақыры Польша жеріндегі ажал лагерінде қаза тапқаны жазылыпты. Бүгінде соңында ұрпағы да қалмаған азаматтың рухы риза, топырағы торқа, иманы жолдас болсын дейміз.

Ал боздақтың есімін елге қайтаруға жоқшы болған ғалым Аққали Ахметке мың алғыс айтамыз.

Ұрпақтары атынан денсаулық саласының ардагері Шолпан Қайыржанқызы, күйеу баласы Жолай Өмірбаев

«Atyraý radiosy»-ның жаңа радиостудиясы ашылды

1 Июл 2019 16

Байланыс және ақпарат қызметкерлері күніне орай Атырауда «Қазақстан» республикалық телерадиокорпорациясы» АҚ Атырау облыстық филиалына қарасты «Atyraý radiosy»-ның жаңа радиостудиясы ашылып, жаңа радиотаратқышы іске қосылды.

СМИ: выжить в условиях дезинформации

1 Июл 2019 10

Какие существуют отличия в подготовке кадров для средств массовой информации вчера и сегодня? Что меняется уже сейчас на рынке печатных периодических изданий?

АТЫРАУ ТЕЛЕРАДИОСЫНЫҢ БЕС ЖАҢАЛЫҒЫ

27 Июн 2019 10

Кәсіби мерекеге орайластырылған іс-шара аясында сондай-ақ, «Atyraý» телерадиосының жаңа салынған жапсарлас ғимараты мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетімен бірлескен жобаның тұсаукесер рәсімі өтті. https://turkystan.kz/article/82097-atyrau-teleradiosyny-bes-zha-aly- гиперсілтемесін міндетті түрде қойыңыз.