Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті. Жаңалықтар

Ғылыми кітапханаға тарту

Журналистика кафедрасының меңгерушісі М.Т. Мұқашева  Р.Отарбаевтар отбасының атынан Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ғылыми кітапханасына Р.Отарбаевтың әңгімелер жинағын – аудио-кітабын табыс етті.

Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, «Парасат» орденінің иегері, республикалық Махамбет, Халықаралық Ш.Айтматов атындағы сыйлығының иегері, Халықаралық Ш.Айтматов академиясының академигі, қоғам қайраткері, жазушы, журналист, публицист, драматург, «Ақ жайық» журналының редакторы Рахымжан Отарбаевтың әңгімелер жинағы - аудио - кітабының тұсаукесер рәсімі 24 наурыз күні «Атырау – Ақпарат» баспасөз орталығында өтті.

Аталмыш шарада Қазақстан жазушылар Одағының хатшысы, Мемлекеттік сыйлығының лауреаты Ұ. Есдаулет, Қазақстан жазушылар Одағы хатшысының орынбасары, белгілі журналист, публицист М.Құлкенов, ақын Н.Дәуітайұлы Р.Отарбаевтың публицистикасы, драматургиясының ерекшеліктері және творчествосы туралы естеліктерімен бөлісті.

Маншук МУКАШЕВА,

Журналистика кафедрасының меңгерушісі

«Atyraý radiosy»-ның жаңа радиостудиясы ашылды

1 Июл 2019 17

Байланыс және ақпарат қызметкерлері күніне орай Атырауда «Қазақстан» республикалық телерадиокорпорациясы» АҚ Атырау облыстық филиалына қарасты «Atyraý radiosy»-ның жаңа радиостудиясы ашылып, жаңа радиотаратқышы іске қосылды.

СМИ: выжить в условиях дезинформации

1 Июл 2019 10

Какие существуют отличия в подготовке кадров для средств массовой информации вчера и сегодня? Что меняется уже сейчас на рынке печатных периодических изданий?

АТЫРАУ ТЕЛЕРАДИОСЫНЫҢ БЕС ЖАҢАЛЫҒЫ

27 Июн 2019 11

Кәсіби мерекеге орайластырылған іс-шара аясында сондай-ақ, «Atyraý» телерадиосының жаңа салынған жапсарлас ғимараты мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетімен бірлескен жобаның тұсаукесер рәсімі өтті. https://turkystan.kz/article/82097-atyrau-teleradiosyny-bes-zha-aly- гиперсілтемесін міндетті түрде қойыңыз.