Қоршаған ортаны қорғау бағытында білім бағдарламаларын жетілдіру

«Жоғары білімнің қазіргі заманғы форматтары» әдістемелік декаданың жоспары бойынша 2019 жылдың 11 қаңтарында «Экология» кафедрасының оқытушылары, жұмыс берушілер, студент пен магистранттар өкілдерінен туратын академиялық комитет «Қолданбалы экология» және «Өмір тіршілігінің қауіпсіздігі және қоршаған ортаны қорғау» білім беру бағдарламаларымен таныстырды. Білім беру бағдарламалары қалыптастыру, жаңарту және жетілдіру бойынша жасалған.

Білім беру бағдарламаларды талқылауға «Экология», «Химия және химиялық технология», «Биология және ауылшаруашылық пәндер» мен «География, туризм және суды басқару», кафедралардың оқытушылары, «Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары» факультетінің декан орынбасары, академиялық мәселелер департаментінің директоры Ж.У.Сүлейменова және студенттер мен магистранттар қатысты.