Шетелдік профессор семинары

Түркия Республикасының Сивас қаласынан келген профессор Джумхуриет ÜNIVERSITESI (Cumhuriyet ÜNIVERSITESI) Айтен Атеш Х. Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің жаратылыстану және ауыл шаруашылығы ғылымдары факультетінің оқытушыларына мастер класс өткізді.
Х. Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің жаратылыстану және ауыл шаруашылығы ғылымдары факультетіне университет ғалымдарымен тәжірибе алмасу және білім алушыларға дәріс өткізу үшін Түркия елінен шақыртылған профессор, химия пәнінің оқытушысы Айтен Атеш өз жұмысын бастады.
Профессор Айтен Атеш химия ғылымы, оның ішінде катализаторлардың физикалық және химиялық қасиеттері бағытында жаңа зерттеу  жұмыстарымен айналысады.
Семинар барысында профессор факультет ұжымымен танысып, өзінің ғылыми еңбектерін, жетістіктерін баяндап, факультет профессорларымен бірлесе жасалатын жұмыс жоспары туралы айтып өтті.
Сонымен қатар, пікір алысып, жаңа жоспарлар құрылды.