"Жаратылыстану ғылымдарындағы жастардың рөлі"

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде "Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдар" факультетінің ұйымдастыруымен 18-19 сәуір күндері «Жастар және ғылым: бүгіні мен болашағы» атты Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясының ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ҒЫЛЫМДАРЫ бағыты бойынша «Химия және биология, «География және экология» секцияларының отырысы өтті.
Аталған секцияда еліміздің әр өңірінің жоғары оқу орындарынан,  РФ "Астрахань мемлекеттік техникалық институтынан" және  мекемелерден, колледж, мектептерден жас ғалымдар, магистранттар, студенттер қатынасып, өз ғылыми мақалаларын ұсынып, баяндама жасады.  Баяндамашыларға сұрақтар қойылды, қызықты зерттеулері талқыланды, ұсыныстар жасалды. Секция отырысының қорытындысында дипломдар табысталып, алғыс хаттармен марапатталды. Барлық қатысушыларға сертификат табысталды. Секция қолданбалы зерттеу нәтижелері негізінде жасаған баяндамалардың көптігімен ерекше болды. Ғылыми жетекшілері өз ризашылықтарын білдіріп, осындай ғылыми шаралардың шәкірт тәрбиелеуде рөлі үлкен екенін жеткізді.