Конституциялық рефермаға байланысты дәріс сағаты өтті

Конституциялық рефермаға   байланысты дәріс сағаты өтті

Бүгін Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдар факультетінде студенттермен және професссор оқытушылар құрамының қатысуымен Конституциялық рефермаға байланысты дәріс сағаты өтті. Дәріс сағатының спикері тарих ғылымдарының докторы, профессор Таңатарова Жамиға Тажикқызы. Дәріс барысында Жамиға Тажикқызы референдум өткізу – демокартиялық дамудың жаңа көрінісі екендігін, референдум арқылы мемлекет пен қоғамның өзара іс-қимылының жаңа жүйесіне көшу жүзеге асырылатындығын атап өтті. Сондай-ақ, студенттерді елге оң өзгеріс әкелуге септігін тигізетін, еліміздің Ата заңы – Конституцияға енгізіліп жатқан түзетулерді қолдауға шақырды. Конституцияға ұсынылатын түзетулерді референдум шеңберінде бүкілхалықтық дауыс беруге шығару туралы шешімін азаматтардың болашаққа және әділ қоғамға деген сенімін ақтайтын, арттыратын дұрыс қадам екенін жақсы қабылдап қолдауларын және Қазақстан азаматы ретінде белсенді қатысуларын түсіндірді.