Декан блогы

Кабиев Ерлан Сырымұлы

Мен, Кабиев Ерлан Сырымұлы, 1988 жылы 02 қарашада Атырау облысы Құрманғазы ауданының Орлы ауылында дүниеге келдім. 2006 жылы өз туған ауылымдағы Н.С.Манаев атындағы орта мектепті бітіріп, сол жылы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің 050116-география мамандығына оқуға түстім. 2010 жылы осы университетте магистратурада оқуымды жалғастырдым. 2012-2016 ж.ж. Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің география кафедрасына оқытушылық қызметке орналастым. Университетте география кафедрасының аға оқытушысы, факультет деканының орынбасары міндеттерін атқардым. 2016-2019 ж.ж. Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ 5D060900 – география мамандығына докторантурада оқыдым. Ғылыми қызығушылық бағытым: Адамның экономикалық қызметінің табиғи компоненттерге әсерін зерттеу, ГАЖ-технологиялары, геоэкология. 30-дан астам ғылыми мақалаларым жарық көрді, соның ішінде Scopus және Thomson Reuters базаларына кіретін шетелдік рейтингтік журналдарда 3 мақала жарияланған. Бүгінгі күні Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультетінің деканы кызметін атқарамын.