Мәдени және спорттық шаралар

2016 жылдың 11-қарашасы күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақ елінің мақтанышы, 2008 – жылғы Бейжің Олимпиядасының қол жүлдегері, кәсіпқой бокстан WBA Fedecaribe. WBO Fedelatinбелдігінің иегері, 22 жекпе-жек өткізіп

WBO Fedelatinбелдігінің иегері, 22 жекпе-жек өткізіп (19 нокаут) 22 рет жеңімпаз атанған кәсіпқой бокстан әлем чемпионы Қанат Исламмен кездесу кеші өтті. Кездесу кешінің құрметті қонақтары Атырау облысы Дене шынықтыру және спорт басқармасының басшысы Бекет Азамат, бокстан Қазақстан «Қазақ командасы» компаниясының төрағасы Берік Сұлтанов, Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері комитетінің баспасөз хатшысы Хамит Бақтыбектер болды.

Кездесуді Атырау университетінің Ғылыми жұмыстар және халықаралық байланыс бойынша проректоры Саламат Идрисов қонақтарға қош келдіңіздер айтып ашып берді. Кездесу кеші студенттердің Қанат ағаларына арнаған сұрақтарын қоюға жалғасы. Өз кезегінде әлем чемпионы Қанат Ислам университет басшылығына, оқытущылар құрамы мен студенттерге өзінің шексіз алғысын жеткізді. Кеш соңында Атырау университетінің мақтанышы, бокстан халықаралық дәрежедегі спорт шебері, 2016 жылғы әйелдер арасындағы бокстан әлем чемпионатының қол жүлдерегі, өнер және спорт факультетінің 2-ші курс студенті Назым Ищанова Қанат ағасына өзінің жүрек жардық ақ тілегін арнап, Қазақ елінің намысын қорғап жүрген қайсар ұлға алға қарай да жеңістер тіледі.

Атырау университетінің студенті Назым Ищанова тағы да Алтын медальмен келді!

18 Мар 2017 398

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік универсиетінің студенті «былғары қолғап» шебері Назым Ищанова

Нижат Рахимов Атырауда!

18 Мар 2017 315

Рио-де-Жанейро қаласында өткен XXXI  олимпиада ойындарының алтын медаль иегері Нижат Рахимов  бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері  мен жүздеген жанкүйерлерімен кездесті.

Жеңіл атлетикадан университет студенттері үздіктер қатарында болды

18 Мар 2017 359

Атырау университетінің профессоры Хисмет Бозанұлының 80 жасына орай «Мұнайшы» стадионында өткен Атырау қаласындағы оқу орындары

Атырау университетінде профессор Хисмет Табылдиевтің 80 жас мерейтойы аясындағы іс-шаралар басталды

18 Мар 2017 331

Атырау қаласының Құрметті азаматы, «Парасат» орденінің иегері, тарих ғылымдарының докторы, профессор Табылдиев Хисмет Бозанұлының мерейлі 80 жасына

Атырау университетінің студент - спортшыларымен кездесу кеші

18 Мар 2017 380

2016 жылдың 2-ші қарашасы күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің акт залында Халықаралық ареналарда ел намысын қорғап жүрген Атырау университетінің студент - спортшыларымен кездесу кеші болып өтті.