Мәдени және спорттық шаралар

2016 жылдың 8-ші қарашасы күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәдени-спорт кешенінде Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған студенттер арасындағы факультет аралық спартакиадасының ашылу салтанатты шарасы болып өтті. Бұл шара Атырау университетінде дәстүрлі түрде жыл сайын өткізіліп келеді.

Спартакиада волейбол, боскетбол, кіші аяқ доп, тоғызқұмалақ, үстел теннисі, армрестлинг, шахмат, арқан тартыс сияқты спорт түрлерін қамтиды. Салтанатты шараны қатынасушы студенттер мен келген қонақтарға қош келдіңіздер айтып Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ғылыми жұмыстар және халықаралық байланыстар жөніндегі проректоры Саламат Идрисов ашты. Одан соң спартакиадаға қатынасушы командалардың салтанатты шеуіне ұласты.

Жарысқа қатынасушы командалар: «Физика, математика және ақпараттық технологиялар» факультеті, «Гуманитарлық ғылымдар және шетел тілдері» факультеті, «Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті», «Инновациялық білім беру» факультеті, «Өнер және спорт» факультеттері. Салтанатты шара соңында жарыстың бас төрешісі, ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы, КСРО спорт шебері, «Дене тәрбиесі» кафедрасының меңгерушісі, педагогика ғылымдарының кандидаты, профессор Алпысбай Аралбаев сөз сөйлеп, спортшыларға сәттіліктер тілеп, жарыстың бағдарламасымен таныстырды.

Атырау университетінің студенті Назым Ищанова тағы да Алтын медальмен келді!

18 Мар 2017 398

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік универсиетінің студенті «былғары қолғап» шебері Назым Ищанова

Нижат Рахимов Атырауда!

18 Мар 2017 315

Рио-де-Жанейро қаласында өткен XXXI  олимпиада ойындарының алтын медаль иегері Нижат Рахимов  бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері  мен жүздеген жанкүйерлерімен кездесті.

Жеңіл атлетикадан университет студенттері үздіктер қатарында болды

18 Мар 2017 359

Атырау университетінің профессоры Хисмет Бозанұлының 80 жасына орай «Мұнайшы» стадионында өткен Атырау қаласындағы оқу орындары

Атырау университетінде профессор Хисмет Табылдиевтің 80 жас мерейтойы аясындағы іс-шаралар басталды

18 Мар 2017 331

Атырау қаласының Құрметті азаматы, «Парасат» орденінің иегері, тарих ғылымдарының докторы, профессор Табылдиев Хисмет Бозанұлының мерейлі 80 жасына

Атырау университетінің студент - спортшыларымен кездесу кеші

18 Мар 2017 381

2016 жылдың 2-ші қарашасы күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің акт залында Халықаралық ареналарда ел намысын қорғап жүрген Атырау университетінің студент - спортшыларымен кездесу кеші болып өтті.