Мәдени және спорттық шаралар

Атырау университетінің профессоры Хисмет Бозанұлының 80 жасына орай «Мұнайшы» стадионында өткен Атырау қаласындағы оқу орындары студенттері арасындағы жеңіл атлетикадан жарысқа студенттер белсенді қатысты. 400 метрге жүгіруден ұлдар арасында Атырау университетінің студенті Дәуір Жоламан, қыздар арасында Анастасия Бурова жеңіске жетті.
800 метр қашықтыққа жүгіруден Атырау университетінің студенті Шалқар Айдын, қыздар арасында Каспий өңірі заманауи колледжінің студенті Зарина Халилулла озып шықты. 1 жың жарым марафодық жүгірісте тағы да Атырау университетінің студенті Шалкар Айдын бірінші орынды, мұнай және газ университетінің студенттері Досынбек Дайынбеков - екінші орынды, Асылжан Шукір - үшінші орынды иеленді.

Атырау университетінің студенті Назым Ищанова тағы да Алтын медальмен келді!

18 Мар 2017 398

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік универсиетінің студенті «былғары қолғап» шебері Назым Ищанова

Нижат Рахимов Атырауда!

18 Мар 2017 315

Рио-де-Жанейро қаласында өткен XXXI  олимпиада ойындарының алтын медаль иегері Нижат Рахимов  бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері  мен жүздеген жанкүйерлерімен кездесті.

Атырау университетінде профессор Хисмет Табылдиевтің 80 жас мерейтойы аясындағы іс-шаралар басталды

18 Мар 2017 330

Атырау қаласының Құрметті азаматы, «Парасат» орденінің иегері, тарих ғылымдарының докторы, профессор Табылдиев Хисмет Бозанұлының мерейлі 80 жасына

Атырау университетінің студент - спортшыларымен кездесу кеші

18 Мар 2017 380

2016 жылдың 2-ші қарашасы күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің акт залында Халықаралық ареналарда ел намысын қорғап жүрген Атырау университетінің студент - спортшыларымен кездесу кеші болып өтті.