Мәдени және спорттық шаралар

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік универсиетінің студенті «былғары қолғап» шебері Назым Ищанова тағы да Махачкалада Магомед-Салам Умаханов құрметіне орай өткен халықаралық бокс турнирінен жеңіспен оралды.

Атырау университетінің «Дене тәрбиесі және спорт» мамандығының 2-курсында оқитын Назымды ұстаздары мен студенттер шын жүректен құттықтап, алда да жеңістерден көрінуіне тілек білдіред!
Бүгінде Назым Ищанова қыздар боксы бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық құрамасының №1 спортшысы, Қазақстанның 5 дүркін чемпионы. Өзінің төрт жылғы спорттық қызметінде Назым үш рет халықаралық жарыстарға қатысты. 2013 жылы Болгарияда, өткен жылы Тайванда өткен жарыстарға қатысса, Дағыстанда өткен кезекті халықаралық турнир 2016 жылдың 29 тамызы мен 3 қыркүйегінде болды.
Назымды алда әлі талай жарыстар мен жеңістер күтіп тұрғаны сөзсіз. Біз Назымның жаңа жеңістер тұғырынан көрінуіне тілектеспіз!

Нижат Рахимов Атырауда!

18 Мар 2017 321

Рио-де-Жанейро қаласында өткен XXXI  олимпиада ойындарының алтын медаль иегері Нижат Рахимов  бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері  мен жүздеген жанкүйерлерімен кездесті.

Жеңіл атлетикадан университет студенттері үздіктер қатарында болды

18 Мар 2017 366

Атырау университетінің профессоры Хисмет Бозанұлының 80 жасына орай «Мұнайшы» стадионында өткен Атырау қаласындағы оқу орындары

Атырау университетінде профессор Хисмет Табылдиевтің 80 жас мерейтойы аясындағы іс-шаралар басталды

18 Мар 2017 337

Атырау қаласының Құрметті азаматы, «Парасат» орденінің иегері, тарих ғылымдарының докторы, профессор Табылдиев Хисмет Бозанұлының мерейлі 80 жасына

Атырау университетінің студент - спортшыларымен кездесу кеші

18 Мар 2017 387

2016 жылдың 2-ші қарашасы күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің акт залында Халықаралық ареналарда ел намысын қорғап жүрген Атырау университетінің студент - спортшыларымен кездесу кеші болып өтті.