Мәдени және спорттық шаралар

Рио-де-Жанейро қаласында өткен XXXI  олимпиада ойындарының алтын медаль иегері Нижат Рахимов  бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері  мен жүздеген жанкүйерлерімен кездесті.

Рио-де-Жанейро қаласында өткен XXXI олимпиада ойындарының алтын медаль иегері Нижат Рахимов бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері мен жүздеген жанкүйерлерімен кездесті.

Атырау университетінің спорт кешені 5 қыркүйек күні даңқты Нижат Рахимовты қарсы алу үшін ертемен жастарға, спортшының жанкүйерлеріне лық толды.

Олимпиада жеңімпазы құрметіне арналған арнайы іс-шарада облыс Нұрлан Ноғаев қазіргі кездегі елімізде спорт және бұқаралық спортты дамытудағы жетістіктерді айта келе, спорттық үлкен додадағы ел мерейін көтерген қазақстандық спортшылардың еңбегіне тоқтап, «Бразилияда жарысқа қатысқан 200-ден аса мемлекет арасында 22-ші орынды еншіліген біздің спортшыларымыз барша қазақстандықтардың үмітін ақтай білді. Жеңісіңмен құттықтаймын және әлемдік спорт аренасында биік белестер тілеймін, Нижат, -деп атап өтті.

Облыс басшысы олимпиада жеңімпазы Нижат Рахимовқа Астана қаласынан 3 бөлмелі пәтерді сыйға беріп, олимпияда ойындарына қатысушы Жансель Денизге 2 миллион теңгенің сертификатын табыс етті.

Рио-де-Жанейродағы олимпиадада елімізге алғашқы алтын медалды атыраулық спортшы Нижат Рахимов жеңіп алғанын ерекше атап өтеміз.

XXXI жазғы олимпияда ойындарында Қазақстан атынан 104 спортсмен қатысып, еліміздің құрама командасы 3 алтын, 5 күміс, 9 қола медалды жеңіп алған болатын.

Атырау университетінің студенті Назым Ищанова тағы да Алтын медальмен келді!

18 Мар 2017 403

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік универсиетінің студенті «былғары қолғап» шебері Назым Ищанова

Жеңіл атлетикадан университет студенттері үздіктер қатарында болды

18 Мар 2017 365

Атырау университетінің профессоры Хисмет Бозанұлының 80 жасына орай «Мұнайшы» стадионында өткен Атырау қаласындағы оқу орындары

Атырау университетінде профессор Хисмет Табылдиевтің 80 жас мерейтойы аясындағы іс-шаралар басталды

18 Мар 2017 336

Атырау қаласының Құрметті азаматы, «Парасат» орденінің иегері, тарих ғылымдарының докторы, профессор Табылдиев Хисмет Бозанұлының мерейлі 80 жасына

Атырау университетінің студент - спортшыларымен кездесу кеші

18 Мар 2017 386

2016 жылдың 2-ші қарашасы күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің акт залында Халықаралық ареналарда ел намысын қорғап жүрген Атырау университетінің студент - спортшыларымен кездесу кеші болып өтті.