Наурыз, 2021

16 наурызда Côte d ' Azur (Франция) университетінің ұйымдастыруымен HEInnovate (WP1) өзін-өзі бағалау бойынша 1-ші онлайн-тренинг өтті.
     Ұйымдастырушылар жобаның серіктес университеттерінің қызметкерлеріне онлайн-сауалнама толтыру бойынша түсініктеме берді. Сауалнаманың соңғы мерзімі-2021 жылғы 30 сәуір.
     Әрбір серіктес мекемеден қатысушылардың ең аз саны:

• Ректор / ректор
  • 1 проректор / проректор
  • ОА ЖОО факультеттерінің барлық декандары
  • 1 ОА ЖОО әр факультеті деканының орынбасары
  • Бір факультетке 2 профессор / оқытушы (әкімшілікке жақсырақ қатысады немесе университеттік / факультеттік академиялық және ғылыми)
  • Бір факультетке 2 зерттеуші (әкімшілікке немесе университеттік / факультеттік академиялық және ғылыми)
  • 3 кәсіби және көмекші қызметкер (мысалы, мансап/технология бойынша кеңесшілер Университет немесе факультет деңгейіндегі аударма офисі/әкімшілік офистер)
  • Кәсіпкерлік біліммен айналысатын 3 оқытушы