Ақпан, 2021

Онлайн-кездесудің жалғасы 2 және 9 ақпанда өтті.

Серіктестермен жоба бойынша барлық жұмыс пакеттері егжей-тегжейлі түсіндірілді, сондай-ақ болашақ кездесулердің күндері белгіленді, әрбір жұмыс пакеті бойынша жұмыстардың алдын ала жоспар-кестесі талқыланды.

Жоба бойынша 3 комитет құрылды: Жобаларды басқару комитеті (PMC), Халықаралық консультативтік-бағалау кеңесі (IAEB), Сапаны қамтамасыз ету жөніндегі ішкі комитет (IQAC). Белгіленген мерзімде комитеттер құрамына әр университеттен кандидатуралар ұсынылды.

Талқыланды:

- Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университеті басшылығы қол қойған серіктестік туралы келісімнің тармақтары талқыланды және Кошицадағы техникалық университетке жіберілді;

- Еуропалық серіктестермен әзірленген ЖОО-ның болашақ сын-тегеуріндерге дайындығын талдау әдіснамасы;

- 2021 жылдың шілдесіне дейін барлық онлайн кездесулер, сапарлар мен тренингтер үшін күндер.