TRIGGER жобасына қатысушылардың кездесуі

2022 жылдың 14 қыркүйегінде Халел Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде ERASMUS+бағдарламасы бойынша TRIGGER «Орталық Азия/TRIGGER» түлектерін жұмысқа орналастыру мүмкіндігін жақсарту үшін жағдай жасау негізінде инновациялық тәсілдерді, кәсіпкерлік дағдылар мен нұсқауларды бастамашылық ету және енгізу" жобасына қатысушылардың кездесуі өтті.
  Кездесу барысында 2022 жылғы 15-16 қыркүйекте түлектерді жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу саласында оқыту және Атырау университетінің қызметкерлері үшін жоғары оқу орындары мен жұмыс берушілер арасында ынтымақтастық құру бойынша 2 күндік семинар өткізу мәселелері талқыланды.
 Сондай-ақ, жобаға қатысушылар Атырау университетінде өтетін Кошице, Словакия, Франция университеттерінің сарапшыларымен жоспарланған "Сіздің университетіңіз болашақ шақыруларға дайын ба?" тренингі бойынша сұрақтарды талқылады. Тренинг басымдықтарды орналастыру және іс-әрекеттерді жоспарлау, анықтау үдерісі арқылы өзінің инновациялық әлеуетін зерттегісі келетін университеттер үшін өзіндік рефлекция құралдарымен танысуды ұсынады.