TRIGGER жобасы бойынша серіктестердің Атырау университетіне сапары

2023 жылдың 11 қазанында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетіне Кот-д'Азурдан «Орталық Азияда түлектердің жұмысқа орналасуына жағдай жасау арқылы студенттердің инновациялық тәсілдері мен кәсіпкерлік дағдыларын ынталандыру - TRIGGER» жобасының еуропалық серіктестері - Срджан Редзепагич келді. (Кот-д'Жур) Ницца, Франция және Пирейдегі IDEC оқу орталығының өкілдері, Греция.А. (IDEK S.A.) Мария Кандила және Нефели Димопулу. Сапар барысында серіктестер профессорлық-оқытушылық құраммен кездесті, университетпен танысты және кафедра меңгерушілері үшін «Кәсіби оқыту және ЖОО (HEInovate – кәсіпкерлік білім беруді ынталандыру бойынша халықаралық ассоциациялар) түлектерді жұмыспен қамтуға жәрдемдесу саласындағы ынтымақтастық» тренингін өткізді. , мұғалімдер мен жұмыс берушілер.