TRIGGER жобасы қатысушыларының есеп беру кездесуі

2023 жылдың 14-15 қыркүйегінде Халел Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің қатысушылары Еуропа елдері мен Орталық Азия TRIGGER өкілдерімен «Орталық Азияда түлектерді жұмысқа орналастыру үшін жағдай жасау арқылы студенттердің инновациялық тәсілдері мен кәсіпкерлік дағдыларын ынталандыру» есеп беру кездесуіне қатысты. ” Өзбекстан Республикасының Наманган қаласында.
  Кездесу барысында Орталық Азия қатысушыларының бір университеті әр елдің жиынтық есебінің бөлімдерін ұсынды. Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарынан ENTER.MODE енгізу негізінде бітірушілерді тиімді жұмысқа орналастыруды әзірлеу және тестілеу және олардың тағылымдамадан өтуі туралы жиынтық есепті Халел Досмұхамедов атындағы Атырау университеті, үйлестіруші А.М. Бәкірбеков пен Ғ.А.Дәулетов.
  Есеп беру кездесуінің соңында нақтылау сұрақтары қойылып, жауаптар алынды. Баяндаманы жетілдіру бойынша TUKE, ASTRA Словакия университеттерінің өкілдері Наташа Урбанчикова мен Нина Хадидомовадан ұсыныстар мен ұсыныстар айтылды.
   Кездесу нәтижесінде жеке қатысушылар тәжірибемен, есеп беру деректерін жетілдіру бойынша пікірлерімен және жобаны одан әрі жүзеге асыру бойынша ұсыныстармен алмасты.