TRIGGER жобасы бойынша тренгинг

2022 жылдың  10 қазанда Халел Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде ERASMUS+бағдарламасы бойынша TRIGGER «Орталық Азия/TRIGGER» түлектерін жұмысқа орналастыру мүмкіндігін жақсарту үшін жағдай жасау негізінде инновациялық тәсілдерді, кәсіпкерлік дағдылар мен нұсқауларды бастамашылық ету және енгізу» жобасысының негізінде «Біздің университет болашақ сындарға дайын ба?» атты тренинг өтті.
    Тренингті жобаның еуропалық серіктестері, Кошице, Словакия, Франция университеттерінің сарапшылары - Jean-Christophe Leclair, Natasa Urbancikova, Oto Hudec, Атырау университетінің студенттердің жұмысқа орналасуына және мансабына тікелей қатысатын қызметкерлері үшін өткізді. Тренинг іс-әрекеттерді анықтау, басымдық беру және жоспарлау процесі арқылы инновациялық әлеуетті зерттеу үшін қажетті университеттерге арналған өзін-өзі көрсету құралдарымен танысуға мүмкіндік берді.